Для медичних закладів Черкас благодійники передали апаратуру й витратні матеріали (ВІДЕО)

Вакуумні апарати, дефібрилятори, електрокардіографи та витратні матеріали. В черговий раз ротарійці надали гуманітарну допомогу для медичних закладів Черкащини. Повідомляє власкор ВІККА.

Закупку і доставку черкаські волонтери провели спільно із міжнародною ротарі-спільнотою. З перших днів війни ротарійці активно відгукуються на потреби медичних закладів як у Черкаській області, так і по всій Україні. Допомогу в Черкасах отримували також Третя міська лікарня та шпиталь ветеранів.

Рух ротарі по всьому світу активно допомогає українцям, які постраждали від військової агресії.

ВІКТОР ВОВК, ПРЕЗИДЕНТ РОТАРІ-КЛУБУ «ЧЕРКАСИ»:

«Передаємо дуже багато обладнання, медичного обладнання, медичних препаратів для лікування хворих і поранених по всим медичним закладам нашого міста і області»

ОЛЬГА ПАЛІЙЧУК, ПОСТ-ПРЕЗИДЕНТ РОТАРІ-КЛУБУ «ЧЕРКАСИ»:

«На сьогодні спілка ротарі-клубів України надала більше ніж на мільйон доларів допомоги локальним громадам як медичним закладам, опорним закладам, так і лікарням на передовій, які допомагають у лікуванні поранених військових та цивільних».

ВІТАЛІЙ ШИЛО, ДИРЕКТОР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІКАРНІ:

«Хочу подякувати ротарі-клубу Черкаси, які з початку війни допомагають нам у забезпеченні гуманітарною допомогою. Те обладнання, ті розхідні матеріали, які застосовуються використовуються щоденно в діагностиці та наданні медичної допомоги пацієнтам».

Читайте також:

Чи відчувають психологічну втому жителі Черкас та як вони з нею справляються? (ОПИТУВАННЯ)

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net