Черкаським футболістам закупили спортивні форми та інвентар (Фото)

У Черкасах під час сесії міської ради тренери ДЮСШ «Дніпро 80» отримали нову футбольну форму, спортивні костюми та інвентар для своїх вихованців.

Усі подарунки під час пленарки вручив Президент ФК «ЛНЗ» Андрій Полтавець, повідомляє кореспондент сайту vikka.ua.

Так, усе відбулося в межах умов підписаного між черкаськими клубами меморандуму про співпрацю. З кінця минулого року муніципальний спортивний клуб «Дніпро», ФК «ЛНЗ» та мерія Черкас – у тісній співпраці.

«У межах цього меморандуму з нового сезону, тобто із серпня, Черкаси будуть представлені двома професійними клубами на футбольній мапі України, а саме муніципальним спортивним клубом «Дніпро» та футбольним клубом «ЛНЗ». Ми виконуємо умови меморандуму, а це підтримка дитячого та юнацького футболу в Черкасах. Спортивні форми, костюми та інвентар – це лише перший крок, гарантую, що далі буде цікавіше та краще», – повідомив президент ФК «ЛНЗ» Андрій Полтавець.

Нагадаємо, що 29 грудня 2020 року черкаський МСК «Дніпро» та футбольний клуб «ЛНЗ» підписали меморандум про співпрацю. Згідно з умовами домовленості, у Черкасах розпочало функціонувати два професійні футбольні клуби. Кожен із них має свою стратегію розвитку, поєднання яких спрямовано на підняття іміджу й розвитку футболу Черкащини.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах нагородили спортсменів.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут