Черкаські футбольні клуби підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні черкаський МСК «Дніпро» та футбольний клуб «ЛНЗ» підписали меморандум про співпрацю.

Документ підписали міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, директор МСК «Дніпро» Юрій Гончаров та Президент ФК «ЛНЗ» Андрій Полтавець. Про це повідомляє кореспондент vikka.ua.

Керівництво лебединського клубу зазначає: хочуть здійснити мрію черкащан, аби в нашому місті функціонувала професійна команда Прем’єр-ліги. Усе – в перспективі на найближчих 3-5 років. Такий розвиток футболу, впевнені, має привести й до розвитку спортивної інфраструктури.

«Ми хочемо, щоб у Черкасах не просто був футбол найвищого рівня, а дуже хочемо, щоб він відбувався на сучасних футбольних аренах. Офіційно засвідчимо свою готовність до спільних проектів співфінансування, – розповів Андрій Полтавець. – Наша спільна мета – щоб всі дітки Черкас і області мали можливість підготовки, перспективу виступів у професійному футболі. Спочатку через ДСЮШ, потім «Дніпро», потім з перспективою в «ЛНЗ».

Згідно з підписаною угодою, її основними принципами є:

  1. Функціонування у м. Черкаси 2-х професійних футбольних клубів (МСК «Дніпро» та ФК «ЛНЗ»). Кожен із клубів має свою стратегію розвитку, поєднання яких спрямовано на підняття іміджу й розвитку футболу Черкащини. Стратегія розвитку ФК «ЛНЗ» – представлення в м. Черкаси та Черкаській області в змаганнях серед професійних клубів України найвищого рівня. Стратегія розвитку МСК «Дніпро» – надання молодим вихованцям місцевого футболу можливості професійного та кар’єрного зростання.
  2. Розвиток футбольної інфраструктури в м. Черкаси та Черкаській області в інтересах обох клубів.
  3. Спільний розвиток дитячо-юнацьких спортивних та футбольних шкіл у м. Черкаси та Черкаській області, що передбачає матеріальну, методичну та технічну підтримку.

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, троє черкаських спортсменів отримали звання «Майстер спорту України».

1
Leave a Reply

avatar
1 Сітка коментарів
0 Відповіді теми
0 Послідовники
 
Більшість відгукнулися на коментар
Найгарячіший коментар теми
0 Коментар автора
Останні коментарі авторів
  Підписатися  
найновіші найдавніші більшість голосували
Повідомте про
trackback

[…] повідомляв сайт vikka.ua, черкаські футбольні клуби підписали меморандум про […]

    
Стали свідком новини? Тисніть тут