Черкаські медзаклади отримали нові прилади штучної вентиляції легень (ВІДЕО)

Вісім апаратів штучної вентиляції легень доставили до Черкас. Технічне підсилення місто отримало завдяки співпраці благодійників з італійськими партнерами. Загальна вартість обладнання – одинадцять мільйонів гривень. Повідомляє власкор ВІККА.

Інна Бандура

ІННА БАНДУРА, КЕРІВНИЦЯ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ:

Ми співпрацювали з нашим міським департаментом охорони здоров’я, виявили реальну потребу, сформували заявки і згідно цих заявок отримали ШВЛ-и. Обладанання підібране точково за потребами. Тобто, окрема модель для пологового, інша для дитячого, тобто за потребою конкретних лікувальних закладів.

Нові прилади отримали п’ять черкаських медзакладів. Випадки, у яких потрібен ШВЛ, різноманітні. Це й важка форма коронавірусу, поранення легень, реанімація новонародженого.

СВІТЛАНА ВОЛГІНА, ДИРЕКТОРКА ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ ІНФЕКЦІЙНОЇ ЛІКАРНІ:

Це надзвичайно важливо для відділення інтенсивної терапії, в якому завжди є пацієнти, які потребують і кисневої підтримки, і підтримки виконання всіх лікувальних процедур.

ДМИТРО ВІТРЕНКО, ДИРЕКТОР ЧЕРКАСЬКОГО МІСЬКОГО ПОЛОГОВОГО БУДИНКУ:

Для надання медичної допомоги новонародженим,які мають певні розлади. Допомагає відновлювати і покращувати дихальні процеси, тобто життєзабезпечення новонароджених.

МАРИНА ГАРКАВА, ЗАСТУПНИЦЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ:

У першу чергу мені хотілося б висловити вдячність цьому фонду й особисто Інні Бандурі. Це велике підсилення для комунальних закладів. Ми у свою чергу завжди готові допомагати й допомагаємо у комунікації між закладами.

Читайте також:

У Черкасах почали продавати саджанці: які ціни та де купити (ВІДЕО)

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net