Черкасці просять побудувати в місті льодову арену

Фото тематичне – kyivmaps.com

Виділити кошти на будівництво в Черкасах льдової арени для занять зимовими видами спорту просять у владців черкасці.

Відповідна петиція напередодні з’явилась на сайті Черкаської міськради.

Автор звернення, представник батьківського комітету хокейної секції в Черкасах, Василь Ісаєв зазначає: багато років питання льодової арени хоч і порушувалось, однак ніяк не вирішується. Нині існує два проекти для будівництва: повітряно-надувний каркас із приблизним кошторисом у 50 мільйонів гривень та металево-каркасний варіант вартістю близько 140 млн. грн. Однак жоден з них досі не реалізований.

«В нашому гарному місті є багато потужних команд з різного виду спорту: баскетбол, футбол, волейбол, інші спортивні школи, але зимові види спорту, такі як хокей та фігурне катання, не представлені в Черкасах на належному рівні. На сьогодні існує секція хокею, яка намагається підтримувати цей спорт, враховуючи всі супутні проблеми, основні з яких – відсутність власної льодової арени та належного фінансування. На сьогодні зареєстровано 60 дітей, які займаються хокеєм, серед них є навіть дівчатка!», – йдеться у петиції.

То ж її автор просить громаду міста підтримати звернення, а владців – врахувати ці витрати при розгляді бюджету на прийдешній, 2021-й рік.

Проголосувати можна за цим посиланням.

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині відновили басейн.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут