Новини на ВІККАЕкономічні новиниЯк трейдеру боротися зі своїми страхами при торгівлі на...

Як трейдеру боротися зі своїми страхами при торгівлі на Форекс

-

- Advertisment -

Які емоції ви відчуваєте під час торгівлі на ринку Форекс? Чи знаєте ви, що вони безпосередньо впливають на результативність трейдингу? Списувати з рахунків цього не можна, тому в цій статті ми виявимо основні страхи форекс-трейдера і розповімо, як з ними боротися.

Звичайно важливим аспектом для прибуткової торгівлі є симбіоз дисципліни і надійної торгової системи. Але для того, щоб виробити стратегію та дотримуватися її, вам знадобиться відповідний настрій і практика. Ви можете бути визнаним фахівцем з технічного та фундаментального аналізу, знати все про те, як comment jouer en bourse. У вас може бути розвинена інтуїція і достатньо компетентності, щоб торгувати і отримувати профіт. Але навіть цього недостатньо, якщо ви не зможете враховувати емоційні сигнали.

Саме невірний настрій призводить до пізнього входу або раннього виходу. Неправильний облік емоцій призводить до перетримання позицій. Свого часу легендарний трейдер Марк Дуглас розповів нам про чотири різновиди страху:

– Страх втратити гроші.

– Страх не встигнути забрати прибуток.

– Страх упустити вигідну позицію.

– Страх допустити помилку.

Він же припустив, що різниця між послідовними програшами і перемогами полягає лише в страху. Той, хто навчився не боятися, обов'язково досягне своїх цілей. Але як же нам перебороти страх, з яким кожна людина приходить на ринок?

Як відомо, ризик породжує страх. І це цілком нормальна послідовність. Тому грамотний трейдер, який намагається досягти високого результату на forex, обов'язково задається питанням, як обмежити ризики. Для цього як мінімум слід переконатися, що поточна межа входу є найбільш підходящою на поточному русі ринку.

Не перевантажуйте позиції. Навчіться розділяти свій депозит на кілька позицій, які можна тримати і одночасно розподіляти для подальшої торгівлі на ринку Форекс. Якщо ж почалася смуга невдач, просто зменшіть цю кількість.

Краще відмовитися від входження на ринок, якщо ви перебуваєте в одному з таких станів:

– погане фізичне самопочуття;

– стурбованість фінансовим станом або боргами;

– ви сердиті або засмучені;

– ви відчуваєте себе обдуреним;

– ви не повністю впевнені в напрямку ринку.

Не забувайте головний принцип успішної торгівлі — дотримуйтесь наміченого плану. Корисним помічником у цій справі може стати журнал торгівлі, де повинні відображатися докладні причини здійснення кожної угоди, які використовуються фінансові інструменти, а також інформація про ризик і потенційний дохід.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

На Черкащині СБУ заблокувала чергову схему виїзду за кордон «ухилянтів»

У Черкаській області Служба безпеки затримала організатора злочинної схеми нелегального виїзду за кордон чоловіків призовного віку. Інформує Управління СБУ...

“Врятована рота”: Патронатна служба Азову разом з Trustee Plus запускають криптовалютний збір на порятунок поранених бійців

Організатори планують зібрати 5 млн. грн на порятунок близько 100 бійців 12 бригади спеціального призначення «Азов» НГУ та 3-ї...

Цікаве:

- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x