Нові революційні послуги презентував «ПриватБанк»

Нові революційні послуги днями презентував «ПриватБанк». Насамперед, для своїх корпоративних клієнтів. Перш за все, змінять режим обслуговування їх.

Олександр Дубілет, голова правління «ПриватБанку»: «Сегодня доступность банков для корпоративных клиентов – 23%. В то время, как доступность для физических лиц, – 100%».

Послуги корпоративним клієнтам у «ПриватБанку» надаватимуть 24 години на добу, 7 днів на тиждень і 365 днів на рік. Тобто цілодобово та без вихідних. Так само, як це зараз роблять для фізичних осіб. Причому без додаткової сплати за операції в позаробочий час. Новий порядок обслуговування бізнесу вже у цьому році, переконані банкіри, збільшать приріст ВВП. Безперебійне обслуговування буде доступним у будь-якому куточку країни та світу через систему інтернет-банкінга та мобільні додатки.

Одна з революційних послуг банку для корпоративних клієнтів – фінансування бізнесу через надання українським компаніям і підприємцям безресурсних гарантій. Гарантований платіж – унікальний інструмент. Він дозволить залучати ресурси під час постачання продукції з відстрочкою платежу за 4%-ставкою річних.

Дмитро Дубілет, маркетинг-директор «ПриватБанку»: «Кожен корпоративний клієнт, який у нас обслуговується, отримав ліміт на свій рахунок, щоби розраховуватись цим інструментом. Якщо одна компанія користуватиметься гарантованим платежем із іншою – на ту ж суму в неї зростає ліміт і вона може далі передавати платежі. Фінансування бізнесу стало доступнішим».

Сьогодні на реалізацію програми «Гарантований платіж» банк виділив понад 11 мільярдів гривень. Аби отримати фінансування за програмою «Гарантованих платежів» клієнтам «ПриватБанку» достатньо лише подати заявку в систему електронного банкінга «Приват24».

Ще одна нова послуга від «ПриватБанку» – безконтактний платіж через систему «QR-банкінга». Вона дозволяє розрахуватися за покупки й отримати доступ до банківських послуг, прочитуючи QR-код камерою смартфона. Для використання нової системи платежів достатньо завантажити мобільний додаток «Приват24». Для зняття готівки чи оплати покупки в інтернеті слід активізувати додаток і прочитати телефоном QR-код на банкоматі або код сплати товару.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net