За кого голосуватиме Черкащина?!

На вибори Президента, аби проголосувати за того чи іншого кандидата, черкасці підуть. Щоправда, стовідсоткової явки Комітет виборців України не обіцяє. За даними соціологічного дослідження, що його черкаські КВУшники провели спільно з центром «Енігма», близько трьох відсотків черкащан на виборчі дільниці у день виборів іти не збираються. 9 % жителів області зі своїми політичними уподобаннями ще не визначилися, а 11 % – голосуватимуть проти всіх. Детальніше про електоральні уподобання черкащан – у сюжеті далі.

На сьогодні Центральна виборча комісія зареєструвала 19 претендентів на крісло глави держави. Серед них Тимошенко, Янукович, Яценюк, Тігіпко, Литвин, Тягнибок, Симоненко, Мороз, Костенко, Бродський та чинний Президент країни Віктор Ющенко. Менш відомі українцям кандидатури Олександра Пабата, Олега Рябоконя та Василя Противсіх, донедавна за паспортом Василя Гуменюка.
Сергій Пасічник, Черкаський КВУ: «За даними соціологічних досліджень,
чверть українців збирається голосувати проти всіх, тож він і каже, що не скористатися цим просто гріх».
Аби дослідити електоральні уподобання черкащан, черкаські соціологи звернулися до виборців з питанням «Як би ви проголосували на виборах Президента України, якби вони відбулися найближчої неділі?»
Володимир Присяжнюк, ДАЦ «Енігма»: «За Юлію Тимошенко збирається голосувати близько 20 % черкащан, у неї найбільші

показники, однак варто зазначити, що підтримка нині у неї не така, як у попередні роки, а значно менша».
На другому місті за відсотковими показниками опинився Віктор Янукович, на третьому – Арсеній Яценюк. Далі, за даними центру «Енігма», йдуть Ющенко, Тігіпко, Тягнибок та Литвин. Активну передвиборчу діяльність у Черкаському регіоні розгорнули саме ці кандидати. В основному агітаційна кампанія проводиться у біг-бордному форматі. Популярними є також агітаційні намети та безпосередні візити кандидатів у президенти на Черкащину. Так, впродовж другої половини жовтня – початку листопада область відвідали Литвин, Янукович, Тігіпко, Тимошенко та Ющенко.
Нагадаємо, вибори Президента України відбудуться 17 січня 2010 року. Чи справдяться прогнози черкаських соціологів, стане відомо саме тоді.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут