Коли дітям в інтернеті все дозволено

Щодня кількість юних користувачів інтернетом стрімко зростає. Він стає частиною їхнього життя, джерелом пізнання, засобом розваг та спілкування. Однак разом з отриманням корисного, діти всотують і те, що може нести для них реальну небезпеку. Батьки ж, на відміну від своїх чад, за всіма технічними новинками не встигають. А відтак більшість з них не можуть проконтролювати, що шукають і що знаходять їхні діти в інтернеті. Так, за статистикою, лише 18 % батьків перевіряють, на які сайти заходять їхні діти. Які загрози чатують в інтернеті на дітей і як від них вберегтися – з’ясовували наші кореспонденти.

Більшість сучасних дітей не уявляє свого життя без інтернету. Доступна інформація на різні теми, молодіжні портали типу: «Однокласники» та «В контакті», – все це та багато іншого спонукє їх годинами перебувати увіртуальному світі.
Ярослав: «Я можу сидіти десь більше ніж 3 години не відволікаючись. Ну, взагалі дуже багато часу проводжу в інтернеті».
Дмитро: «Удень десь по дві години, вранці і ввечері».
Однак мільйони користувачів всесвітньої мережі не знають всіх небезпек, які підстерігають їх в он-лайн. Не говорячи вже про дітей. Відвідування сайтів для дорослих, завантаженння порнографічних матеріалів, участь в он-лайн-іграх – все це лише забавки. Існують і реальні загрози: у вигляді обману чи провокації. Приміром, діти пересилають свої фотографії незнайомцям, іноді без вагань

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net