Новини на ВІККАВіККА-новиниВода шукає нові жертви!

Вода шукає нові жертви!

-

- Advertisment -

Життя у 59 людей, з них 7 дітей, забрала вода з початку літа. Нагадаємо, впродовж лише останніх вихідних на річках та озерах Черкащини потонуло сім осіб. Цьогоріч поповненню страшної статистики сприяє спека. А ще – грози та буревії, внаслідок яких Дніпро захаращується вирваними деревами. Тож, рятувальники знову наголошують на дотриманні правил відпочинку на воді. Дивіться в сюжеті Євгенії Гнєушевої, де купатися безпечно та як правильно заходити у воду.

Купатися у водоймищях потрібно із розумом. Найперше – визначити безпечні місця. Такими, за словами черкаських водолазів, є всі спеціально облаштовані пляжі. На них працюють рятівні пункти. Водночас водолази радять уникати «диких місць» із прихованими підводними ямами. Інколи глибина їх досягає 25 метрів. Такі заглибини є на Митниці (у районі яхт-клубу) та біля спуску (навпроти готелю «Росава»).
Володимир Циганков, комунальна водолазно-рятувальна служба Черкаської обл. ради: «Цей перешийок давно викликає занепокоєння в рятувальників. Поруч берег і всі хочуть переплисти на той берег, а тут така велика яма!!!».
Цього року через часті грози та буревії у Дніпрі назбиралося чимало «підводних каменів», точніше – підводних дерев. Рятівники радять відпочивальникам обов’язково переконатися, чи у воді немає сторонніх предметів.

Заходити у воду також слід правильно. Особливо людям похилого віку з серцево-судинними хворобами. Часто різкий перепад температур води, яка на поверхні може складати + 28 градусів, а на глибині + 18, провокує інфаркт чи інсульт.
Володимир Циганков, комунальна водолазно-рятувальна служба Черкаської обл. ради: «Людина повинна зайти по коліна у воду, постояти трохи, щоб тіло звикло, потім заходити по пояс, потім намочити під пахвами, а також плечі».
Потім кілька разів присісти та лише після цього плавати. До того ж недалеко і недовго. Рекомендований час перебування у воді – 5-10 хвилин. І ніякого алкоголю. Саме він у компанії зі спекою колекціонує водні жертви.
Утім, якщо вже сталася біда, не панікуйте і кличте на допомогу, кажуть рятувальники. Замовити послуги комунальної водолазно-рятувальної служби Черкаської обласної ради черкащани можуть безкоштовно за тел. 101.
Усього, за оперативними даними, в Україні з початку року на воді вже загинуло 862 людей, з них 138 неповнолітніх.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
попередня стаття
наступна стаття
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Черкаські патрульні затримали водія, який зливав невідому речовину в лісову зону

Патрульні виявили та затримали автомобіль, водій якого зливав невідому речовину з неприємним різким запахом в лісову зону без дозволу....

Що задекларував народний депутат, обраний від Золотоноші

Народний депутат України Віталій Войцехівський, обраний від Золотоніського округа, задекларував заробітну плату і заощадження. Про це йдеться в його...

Цікаве:

Для черкащанок фахівці провели майстер-класи з догляду за домашніми тваринками (ВІДЕО)

У Черкасах відбулась безкоштовна консультація по догляду за тваринами....

Як безпечно заощаджувати на догляді за речами

Відвідуючи магазин побутової хімії, ти все частіше звертаєш увагу...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x