Перевірки парків тривають

15 перевірок силових структур за кілька місяців – це не межа. Як показує досвід КП «Дирекція парків», перевіряючі та контролюючі органи наполегливо чинять тиск, без зволікань та навіть необхідних документів. 20 липня на підприємство завітав представник Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Черкаській області. Ревізор прийшов без попередження, відповідних дозволів і погоджень. Незвані гості вже настільки втомили керівника КП «Дирекція парків», що він вирішив звернутися за підтримкою до журналістів.

Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «Молодой человек, что вы здесь делаете? Я – директор КП «Дирекция парков»!».
Ревізор: «А посвідчення у вас є?».
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «Мої працівники – моє посвідчення! Я взагалі зараз перебуваю в лікарні на стаціонарі, як дізнався, що ви тут перебуваєте незаконно – приїхав!».
Ревізор: «Чого ви вважаєте, що незаконно?».
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «Де ваше направлення?».
Ревізор так і не показав документів, які дозволяють йому перебувати на підприємстві та робити перевірку. За кілька хвилин правоохоронець узагалі залишив приміщення. Працівники КП розповідають: ревізор приходив учора, теж без пояснень.

Володимир Стойко, заступник директора КП «Дирекція парків»: «Зайшов він, не представився і почав проводити свою перевірку».
Галина Ткач, бухгалтер КП «Дирекція парків»: «Олександр Романович попросив його до телефону – він відмовився говорити, сказав, якщо той хоче – нехай приїжджає».
Олександр Радуцький приїхав на роботу прямо з лікарняного ліжка. Але свою цікавість так і не задовольнив. Директору парків довелося по телефону шукати відповіді на запитання в керівників ревізора.
Обіцяні документи представники КП «Дирекція парків» побачили лише на наступного дня. Утім, підстав для перевірки, стверджують, на папері теж не знайшли.
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «Є прописаний закон для керівництва УДСБЕЗ: перевірки проводять за трьох умов. Це – інформація в газетах і журналах про злочин, постанова про відкриття оперативно-розшукової справи та порушення карної справи. Тут у документі немає жодного такого пункту. Якщо і далі буде такий тиск – ми закриємо парки і будемо лише носити документи на перевірки».
Нині Олександр Радуцький уже звернувся з листами до міського голови, губернатора, прокурора та головного міліціонера області. До них єдине прохання – розібратися в ситуації та повідомляти про перевірки, згідно з чинним законодавством України.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут