Відкриті списки «Фронту Змін»

Політична партія «Фронт Змін» іде на вибори до місцевих рад за відкритими списками. Кандидати в депутати одночасно висуваються в багатомандатному виборчому окрузі та в одномандатному мажоритарному. Окрім того, вони беруть на себе зобов’язання регулярно звітувати перед виборцями про хід виконання передвиборчої програми. Таке рішення партійці «Фронту Змін» ухвалили на позачерговому з’їзді, що відбувся в Києві. Подробиці партійного зібрання в сюжеті далі.

Цього дня до Києва з усієї України з’їхалися близько 1100 делегатів. На порядку денному – виборча стратегія “Фронту Змін”, угода про політичну відповідальність та ідейна платформа партії. Останню зі сцени проголошує радник лідера «Фронту Змін» Лілія Гриневич.
Лілія Гриневич, радник лідера політичної партії «Фронт Змін»: «Ми – державники, люди, які будують державу для людей і з людьми».
На меті державники з «Фронту Змін» мають об’єднання українців навколо «спільної української справи» – перетворення України на країну з високим рівнем розвитку.
За мить на сцені з’являється лідер партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк. Делегати зустрічають партійного гуру гучними оплесками.
Із вуст головного партійця лунає гостра критика на адресу чинної влади.
Арсеній Яценюк, лідер політичної партії «Фронт Змін»: «Ми не мовчали і мовчати не будемо, ви тільки погляньте на ці цифри. Де 1750 грн. мінімальної зарплати, де пенсія у 1200 грн., де прожитковий мінімум 1600 грн., куди поділися обіцяні виплати на дітей та податкові канікули».

Перед однопартійцями Арсеній Петрович ставить стратегічне завдання – змінити майбутнє країни на краще. З вісьмома тисячами реальних партійців та майже чвертю мільйона прихильників партії, впевнений Яценюк, це реально. Програма змін розрахована на п’ять років та передбачає три етапи. Перший відбудеться вже цьогоріч – це вибори до місцевих рад.
Арсеній Яценюк, лідер політичної партії «Фронт Змін»: «Це тест на нашу здатність довести, що ми можемо не тільки декларувати, а й можемо зробити все це і обов’язково зробимо. На кожній території, в кожному районі наші депутати будуть нести персональну відповідальність перед виборцями».
Другий і третій етапи перетворень – парламентські вибори 2012 та президентські вибори 2015 року відповідно.
Арсеній Яценюк, лідер політичної партії «Фронт Змін»: «Я закликаю всі демократичні сили зрозуміти: один у полі не воїн, до 2012 року в Україні повинна з’явитися потужна противага Партії регіонів, їх посібникам і поплічникам».
Однопартійцям, натомість, Арсеній Петрович подякував за те, що у складний період, коли «Фронт Змін» фактично виключили з виборчих перегонів, вони не здалися. Найвідданішим своїм однодумцям Яценюк дав такі настанови.
Арсеній Яценюк, лідер політичної партії «Фронт Змін»: «До перемог і до зустрічі 1 листопада з вами, як з депутатами обласних, місцевих і районних рад».
Усі, як один, запальною промовою лідера надихнулися черкаські партійці «Фронту Змін». Делегати запевнили: запалу від Яценюка вистачить надовго.
Юлія Воєвода, керівник ОО «Фронт Змін»: «Ми поїдемо в Черкаси, передамо всі побажання Арсенія Петровича, ми підпишемо угоду із кожним нашим кандидатом, як це нам запропоновано і рекомендовано. Ми будемо вимагати відповідальності за кожне слово, яке виборцям пообіцяли наші депутати».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net