Із проблемами – до мера

За кілька місяців у Черкасах з’явиться ще один сквер. Цього разу в Південно-Західному районі, неподалік пологового будинку. Фактично він вже існує. Місцеві називають його сквером «Надії». Утім, окрім назви, там більш нічого немає. Сквер – нічийний. Тож і доглядати нікому. Виправити ситуацію місцеві жителі попросила мера. Причому з допомогою телеканалу «ВІККА». Вони зателефонували у студію програми «Відкритий діалог». Сергій Одарич на дзвінок відреагував і особисто вирушив до Південно-Західного району. Продовжить тему Вікторія Курченко.

Нагодою наживо поспілкуватися з міським головою жителі Південно-Західного району не знехтували. Один поперед одного розповідають Сергію Одаричу про проблеми. Мешканцям ось цієї багатоповерхівки дошкуляє опора в їхньому дворі. Впала, розповідають, ще кілька місяців тому. «Обленерго» не реагує. Мер пообіцяв розібратися.
Іраїда Червоненко, голова правління ЖБК-62, вул. 30 років Перемоги, 12: «Коли здавали в 77 році будинок, зливову каналізацію не зробили, нема куди її одвести. І 5, 6 під’їзд затоплює, цоколь лопається, у підвалах вода».
Така проблема, говорить Сергій Одарич, у багатьох дворах. Розробити варіанти вирішення її тут мер доручив головному комунальнику міста. Окрім того, попросили мешканці встановити біля пологового будинку світлофор. А ще поскаржилися на сусідство з дитячим садочком. Там тепер господарюють орендарі. Вони через двір будинку влаштували транзит. Сергій Одарич пояснює: садочок належить не місту, а ЧШК.

Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Я думаю, що теж ми з директором підприємства вирішимо це питання. І заодно закриємо там територію для заїзду, щоб, не заважаючи жителям, орендарі потрапляли до своїх приміщень».
Хвилюють жителів району не лише комунальні проблеми, хочуть і гарне місце відпочинку. Тим паче передумови є. Поруч занедбаний сквер «Надії». Чому він у такому стані – пояснює міський голова. Сквер, говорить, зараз нічийний.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Однозначно ми цей сквер передамо «Дирекції парків», і будуть вони доглядати. Тим паче тут немає проблем, поруч розташований парк Перемоги, тому не буде проблем працівникам парку періодично, раз на тиждень, тут доглядати, прибирати».
За кілька місяців, пообіцяв міський голова, сквер «Надії» буде не впізнати.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net