Українське “Монако” Януковича

Поки Віктор Янукович розпиває чай в столиці, обласний штаб БЮТ розкриває махінації головного регіонала. На зустрічі із журналістами Нардепи від БЮТ Володимир Іваненко та Ігор Єресько розповідали історію привласнення Віктором Януковичем великого шматка Київської області. На переконання бютівців, регіонал незаконним шляхом придбав право оренди історичної території , відомої як Межигір’я. Маєток за розмірами відповідає державі Монако. Площа – близько140 га. Більше про схему незаконного привласнення та сенсаційного викриття у сюжеті – далі.

Депутати від БЮТ зізнаються: вони вражені такими гігантськими розмірами, цитую, «ганебної крадіжки». На проекторі нардепи демонструють журналістам маєток Віктора Януковича. Розташовані на території зеленого масиву, що межує з Дніпром, хороми видаються ще величнішими.
Ігор Єресько, народний депутат БЮТ: «Схему особисто освятив Президент. Посилаючись на секретне розпорядження 148, урядова дача на території Пуща-Водиця надається в користування Главі Кабміну Віктору Федоровичу».
Крім історії привласнення маєтку, бютівці розкривають схему привласнення великої земельної ділянки. Вже 2 роки Віктор Федорович має право оренди на землю території Межигір’я. А це близько 140 га зеленого масиву з різноманітними будівлями.

Володимир Іваненко, народний депутат БЮТ: «19 листопада 2007 року, ще коли Янукович очолював уряд, була укладена угода донецької компанії «Медінвестстрой» із Танталіт. Резиденція опинилася у третіх осіб, які буцімто були не причетні до цієї справи».
Насправді ж, за словами бютівців, одним із акціонерів цієї компанії є син Януковича – Олександр. Тож, нині головний регіонал має право оренди землями Межигір’я на 49 років.
Ігор Єресько, народний депутат БЮТ: «Янукович не змінився. Не змінилась його уява про Україну як про територію, яку можна привласнити або вкрасти».
На переконання бютівців, Партія регіонів робить все можливе, щоб приховати цю інформацію, а сам БЮТ закликає Януковича добровільно звільнити резиденцію «Межигір’я» і повернути її державі.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут