Хоч зупинка, хоч вокзал, аби в центрі він стояв!

Транзитна зупинка для автобусів, які рухатимуться у напрямку Києва, Харкова та Дніпропетровська, відтепер розташовуватиметься у самому центрі Черкас. Новий міні-вокзал приватне підприємство побудувало поблизу фонтану на площі Богдана Хмельницького. Вже 23 грудня перевізник розпочне свою роботу, і черкасці зможуть оцінити усі переваги та недоліки такого розташування. Поки що городяни йому не надто раді.

Усе заради комфорту клієнтів, – пояснює появу об’єкту керівник підприємства «Авто-Експрес Черкаси» і розповідає про майбутні напрямки перевезень.
Олександр Гвоздиков, керівник ТП «Авто-Експрес Черкаси»: «Саме на прохання наших постійних клієнтів ми розмістили цю зупинку в центрі міста. Тут будується проміжна зупинка напрямків Черкаси – Київ, Дніпропетровськ, Харків».
Для тих, хто активно користується послугами маршрутних таксі, сучасна облаштована зупинка у самому центрі міста – велика перевага. Утім, пересічним городянам поки що така ідея не до вподоби.
Світлана, черкащанка: «Я живу не в цьому районі, утім вважаю, що такі об’єкти потрібно розташовувати на околиці міста».
Кілька років тому при прийнятті рішення про виділення ділянки для будівництва народні обранці думкою жителів не поцікавились.
Олексій Леонов, начальник управління транспорту та зв’язку МВК: «Прийняте рішення про надання землі в оренду на 49 років для

будівництва проміжної зупинки міжміського сполучення. Підпис – міський голова Волошин».
Тож тепер цілком законно поряд з улюбленим місцем відпочинку черкасців буде маленький автовокзал. Його стоянка розрахована на десяток автомобілів. Однак перевізник запевняє: тут одночасно перебуватиме не більше трьох автобусів.
Ірина Гришко, кореспондент: «Розташування нового об’єкта вимогам правил дорожнього руху, безперечно, не суперечить, утім вже зараз помітно, що транспорт, який від’їжджатиме від станції, заважатиме руху автомобілів по вулиці Піонерській».
Олена, черкащанка: «Частенько за кермом, тож думаю, це заважатиме водіям».
У той час, коли центр перенасичується транспортом та активно розбудовується, найбільш доречні для розміщення автовокзалів околиці порожні. Так званий «Новий автовокзал» нині переживає справжній занепад. Готова інфраструктура та чотири з половиною тисячі квадратних метрів його площ сьогодні використовуються на третину. За одну робочу зміну тут відбувається усього сотня відправлень. Ще двохтисячного року їх було більше трьохсот. На Київ відправляються усього два автобуси. Попри те, що вирішено питання проїзду до віддаленого автовокзалу, сюди ходить шість маршруток, підприємливі перевізники не поспішають переміщувати свій бізнес.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net