Новини на ВІККАВіККА-новиниУ черкаських навчальних закладах політики та державні мужі –...

У черкаських навчальних закладах політики та державні мужі – під табу (ВІДЕО)

-

- Advertisment -

У навчальних закладах табуюють політиків та державних мужів. Таку рекомендацію освітянам дали у профільному міністерстві. У "рамках пошани" головний освітянин країни рекомендував показувати не керманичів країни, а випускників та захисників країни. Чи до душі така новація черкаським освітянам, розкаже Ірина Головка.

Анастасія Крамаренко, школярка: "Це наші учні їздили на полігон до наших бійців".

Анастасія проводить екскурсію рідною дев’ятою школою. Тут у холі, окрім державних символів, стела шкільної пам’яті. Фотознімки – це приємний спогад не тільки для шкільної родини, а для гостей цієї альма-матер. Дівчина зізнається: ще до ремонту тут був один портрет Президента, але опісля – він кудись зник. З того часу на вході "красуються" світлини її шкільних друзів.

Анастасія Крамаренко, школярка: "Повинні бути фотографії наших учнів, фотографії з якихось заходів, які будуть нагадувати про приємні моменти, а не просто портрет у рамці нашого Президента. Я не бачу у цьому сенсу. Патріотичність починається не з портретів Президента у школах чи в інших навчальних закладах, а зі свого світосприйняття".

За рік 11-класник Антон уже матиме право голосувати на виборах. Та говорить: політикою не цікавиться. Нині більше думає про майбутній вступ до вишу. Тому у аудиторіях школи хоче бачити портрети успішних спортсменів, музикантів та науковців. А політики, каже гімназист, вистачає і поза межами школи.

Антон Колчін, школяр: "Політикою хочеш-не-хочеш… Але ти вмикаєш телевізор, чи заходиш у соцмережі і ти бачиш якісь новини пов’язані із політикою. І більшість із молоді дізнаються новини саме так, з Інтернету, або з телебачення. Але щоб якоюсь цікавістю політикою, то такого немає".

Світлини успішних науковців чи й просто – зі шкільного життя, говорить практичний психолог, учнів надихатимуть.

Людмила Бегеза, психолог: "Цінності дітей, виховання формуються протягом довгого періоду. І тому політичні моменти не завжди можуть бути вдалими, щоб до кінця сформувати оте бачення, яке через певні роки будуть мати місце і мати цінність".

Портрети чиновників на стінах, то формування культу "вождізму", упевнений тутешній учитель історії.

Андрій Стецюк, учитель історії: "У дитини завжди має залишатися відчуття критичного осмислення, бо коли ми вивішуємо портрет якоїсь особистості, ми передаємо йому якоїсь магічності, культості, поклоніння".

У міністерстві натомість радять створювати власні шкільні галереї успішних учнів та авторитетних вчителів.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Справу підозрюваного у вбивстві та згвалтуванні дівчинки на Звенигородщині передали до суду

Жителя Звенигородщини, якого підозрюють у вбивстві та згвалтуванні малолітньої, судитимуть за трьома статтями. Про це інформує Черкаська обласна прокуратура. До...

На Черкащині вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Чесно та гідно виконали свій обов’язок. Врятували українців та наше майбутнє. Напередодні 14 грудня – дня в історії України,...

Цікаве:

Гід із покупки чохла для iPhone 15 Pro Max: як не переплатити?

Смартфон iPhone 15 Pro Max — це не просто...

Полична чи підлогова: яку акустичну систему вибрати для домашнього користування

Прослуховування музики та перегляд фільмів вдома — заняття приємні,...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x