Новини на ВІККАВіККА-новиниГеронимівську школу "кришують"

Геронимівську школу “кришують”

- Advertisment -

Нарешті з дахом. Багаторічна мрія жителів села Геронимівка таки здійснилася. Тепер вони сміливо відпускають дітей до школи. А ще рік тому, через дірявий дах, постійні підтоплення і перебої з електропостачанням, будівля була майже аварійною. Ще у 2006-му Черкаський експертно-технічний центр визнав стан покрівлі непридатним до експлуатації. Через замокання у 14-ти місцях, майже на половину була пошкоджена електрична мережа, не експлуатувалася актова та спортивна зали. Як вдалося врятувати Геронимівську школу – знає Ольга Скорик.

Будівля Геронимівської школи порівняно нова. Їй лише 15 років. Утім, третину з них педагогічний колектив та учні потерпають від дефектів будівництва.
Ольга Буркацька, директор Геронимівської ЗОШ: «Коли постало в минулому році питання, батьки вже закликали пресу бити тривогу, що ми можемо залишитися під руїнами. Тріщали стіни, батьки переживали, що діти йдуть в школу. Уявіть, дитина заходить в кабінет, а із стелі капає вода».
Проте особливо напружувати уяву не потрібно. Ще й досі крісла актової зали вкриті целофаном, а підлога – ганчірками. Зі стелі продовжує скапувати вода. Про численні затоплення нагадують і стіни. У такій атмосфері Геронимівська школа зустрічає своїх рятівників. Після численних поневірянь та походів до депутатів на аварійну школу таки звернула увагу держава. Субвенцію у понад 600 тисяч гривень на

зведення шатрової покрівлі виділили з Державного бюджету за рахунок коштів стабілізаційного фонду.
Микола Томенко, заступник голови Верховної Ради: «Є одна проблема, яка пов’язана з тим, що ці кошти, які вже є і які ми вибили з бюджету, надходитимуть непропорційно. Основна частина їх йде на грудень. Ну, це вже моя робота з Міністерствами будівництва та регіональної політики, що в грудні ці кошти нікому не потрібні. Їх треба раніше профінансувати, щоб бодай до 1 грудня і батьки, і діти знали, що тут школа в хорошому стані».
Володимир Гресь, голова Черкаської обласної ради: «Кошти є. Ми провели тут невеличку нараду і говоримо, що якихось півтора-два місяці – і цей об’єкт буде зданий».
Утім, радіти зарано, адже попереду ще ліквідація наслідків підтоплень.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкасах для компаній АТ «Українські розподільні мережі» провели семінар щодо оптимізації процесів надання послуг

Пресслужба "Черкасиобленерго" повідомляє, що спеціалісти п’ятьох державних операторів системи розподілу з’їхалися до ПАТ «Черкасиобленерго», аби взяти участь у дводенному...

Багатоповерхівка замість приватного сектору: у Черкасах біля ринку зведуть житловий будинок

У Черкасах на розі вулиць Кривалівська та Благовісна замість приватного будинку планують звести багатоповерхівку. Відповідні містобудівні умови та обмеження...

Цікаве:

Компенсація тим, хто надав житло переселенцям: як працює програма «Прихисток»

Програма «Прихисток» передбачає надання компенсації за безоплатне забезпечення  тимчасовим...

Чи вплинуть весняні заморозки на урожай на Черкащині – коментар агронома

Нестабільна весняна погода внесла свої корективи в плани аграріїв...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас