100% склопакетизація стартувала

Вікно у Європу прорубали у загальноосвітній школі № 19. Точніше тут встановили нові пластикові вікна європейського зразка. 134 вікна по 1600 гривень за кожне – це підтримка освітян від міської влади. У проекті також встановлення у школі ще й нового індивідуального теплового пункту. Він має з’явитися у навчальному закладі протягом трьох найближчих місяців. Школярі радіють: із такими новаціями і вчитися буде веселіше.

У цій старенькій школі– незвичне свято. Навчальний заклад, який побудували ще 62 року, нарешті отримав нові вікна.
Юрій Лункін, директор ЗОШ№ 19: «Ми знаємо, що з роками молодіють лише дівчата, будівлі – ні. Вікна були в аварійному стані, ми страждали, боялися за дітей, за їхню безпеку».
Нині заклад працює у дві зміни, навіть понад проектну потужність. Адже ця школа вже давно славиться своїми традиціями. Тут вчаться цілими родинами та поколіннями. Тож утеплення закладу зовсім не завадить оптимізації навчального процесу. Учні радіють: із новими вікнами і оцінки мають покращитися.
Мер міста особисто перевіряє виконання робіт із заміни вікон та дає чіткі рекомендації освітянам.
Пощастило цьогоріч не лише цьому навчальному закладові.

Олександр Лавренюк, начальник управління освіти МВК: «Планується в цьому році і у школі № 28, потім у 2010 будуть продовжені заміни вікон».

Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «На перспективу наступного року додасться утеплення стін. Цього року коштів не вистачає».
Протягом трьох місяців у школі має з’явитися також і індивідуальний тепловий пункт. Він має допомогти школярам зігрітися, а місту – реально економити.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net