Черкаський випускник отримає грошову винагороду від Зеленського (ВІДЕО)

Кращий з трьохсот. Випускник черкаської гімназії став срібним призером Міжнародної олімпіади з хімії. Проходила вона в Японії і зібрала юних науковців з 80-ти країн. Опинитися у трійці кращих наш земляк зумів завдяки неабиякій наполегливості. Адже готувався до змагань останні 4 роки, говорить моя колега.

Свою хімічну наукову «кар’єру»Олександр починав з експериментальних домашніх робіт. Майже не знаючитеоріїхімії, ставив доволінебезпечнідослідиа такі, що одного разу ледь не спалив кухню.

Починаючи з сьомогокласу, брав участь у різнихпредметнихолімпіадах, зокрема –  з хімії.Кожного дня проводив в середньому по 8 годин за книжками. Багато часу присвячувавсамоосвіті. Підручникимогли бути як 40-х років 20 століття, так і більшсучасні, якідатуютьсявже 20-21-м роком. 

Хлопець зізнається: спочатку не думав, щоінтерес до хіміїпереросте у щосьбільше, аніж просто захоплення. Однак, його знань вистачило на перемогу в міжнародній олімпіаді. В команді Україні черкасець продемонстрував найкращий результат.

Попри те, що Олександра знають як дуже наполегливого учня, новина сталаприємною несподіванкою для його педагогів. Цевтретє за всю історіюЧеркащини, коли учніберуть участь у міжнароднихолімпіадах  приносять результат. 

За перемогу в олімпіаді наш земляк отримає диплом, медаль та грошову нагороду від Президента.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net