Близький Схід стає ще ближчим

Делегація з Йорданії відвідала Черкаси. Впродовж тижня мери-іноземці ознайомлювалися з особливостями місцевого самоврядування та переймали черкаський досвід. Своїми враження від побаченого йорданці поділилися з журналістами «ВІККА-НОВИН».


Одинадцять мерів під одним дахом. Це Сергій Одарич приймає делегацію своїх колег з Йорданії. Вони приїхали, аби перейняти досвід місцевого самоврядування по-черкаськи.
Ареф Абу-Раджу, мер м. Мадаба: «Зараз Йорданія переживає відродження в усіх сферах соціального, культурного і духовного життя. А всі наші зусилля направлені на розвиток демократії в країні».
Україна, за спостереженнями гостей, у демократичних перетворення пішла вперед, тож тут є, чому повчитися.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: Ми обмінюємося досвідом, який стосується місцевого самоврядування. Як працює мерія, як окремі підрозділи, як працює міський голова, комунальні підприємства та інфраструктура міста».

Колеги з Йорданії відзначили ініціативність черкаського мера. Та висловили припущення: якщо Одарич втілить всі свої плани з розбудови міста, то за кілька років Черкаси не впізнають. Проте вже й зараз місто зачаровує йорданців своєю зеленню та водограями.
Ареф Абу-Раджу, мер м. Мадаба: «Нам дуже сподобались Черкаси. Ми вражені його красою і гостинністю людей. Нам також

сподобалося, як налагоджено у вас водозабезпечення і охорона здоров’я. Це все створює хороші перспективи для розвитку туризму у вашому місті».
Мери запевнили, що після повернення на Батьківщину, будуть агітувати співвітчизників відвідати Україну і особливо Черкаси. Що ж до оцінки місцевого самоврядування, то гості переконані: проблеми в мерів обох країн схожі, як і їхні шляхи вирішення. Головне – знайти фінансування.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net