В Оршанці влаштували медичну спартакіаду

Запобігти, врятувати, допомогти. Це МНСівське гасло на дії випробували учні шкіл Соснівського району. На швидкість та якість, як справжні рятувальники. Свою вправність у наданні невідкладної допомоги демонстрували в рамках медичної спартакіади. Її провели в Оршанці. Ініціатором заходу стала Соснівська районна організація Товариства Червоного Хреста. Освіжила свої знання з медицини і наша Марія Гаврилян.

Суботній ранок учні 16 шкіл Соснівського району Черкас зустрічають у навчальному центрі Оршанця. Тут для них Соснівська районна організація Товариства Червоного Хреста влаштувала міжшкільну медичну спартакіаду.

Людмила Грабенко, голова Соснівської районної організації Товариства Червоного Хреста: «У минулому році ми започаткували цю спартакіаду, і вона вже стала традиційною. Мені дуже приємно, що школи нашого району беруть активну участь».

Серйозно налаштована на перемогу команда 7-ої школи. Минулоріч у подібному заході вони вибороли срібло.

Світлана Фесун, соціальний педагог ЗОШ № 7: «Я вважаю, що такі заходи треба проводити, бо це для дітей і гарний відпочинок, і можливість побувати в Оршанці, а також вони отримують перші навички в наданні невідкладної медичної допомоги».

Маргарита, учениця ЗОШ № 7: «Знання з медичної допомоги потрібні тобі, бо всяке може з тобою статися, щоб ти знав, що треба робити, штучне дихання».

Проте омріяного золота команда 7-ої школи так і не отримала. У цьому вони поступилися восьмій. А от бронзу забрали учні освітнього закладу № 28. Але увагою організатори не обійшли жодного учасника спартакіади.

Іван Гретченко, голова обласної організації Товариства Червоного Хреста: «На перспективу моє бачення таке, що на наступний рік всі райони проведуть такі заходи в себе. А потім серед найкращих загонів проведемо таку спартакіаду на базі цього навчального центру».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net