Новини на ВІККАСпортивні новиниП’ятий Кубок Черкаської області з футболу добіг кінця

П’ятий Кубок Черкаської області з футболу добіг кінця

-

Завершився п’ятий Кубок Черкаської області з футболу, в якому взяли участь 12 команд. У вирішальному поєдинку зійшлися «Цетус» та «Імперія-Пальміра». Переконливу перемогу з рахунком 8:3 здобув «Цетус».

Напруженої боротьби у вирішальному поєдинку не вийшло. Очевидно, «Імперія-Пальміра» вичерпала запас сил на шляху до фіналу. Футболісти «Цетуса» вже в першому періоді зробили вагому заявку на перемогу, тричі вразивши ворота суперника. Ще три голи вони додали до свого доробку у другому таймі. Тож надалі «Цетус» зменшив оберти, дозволивши опонентам «розмочити» рахунок. Фінальний свисток арбітра зафіксував переконливу перемогу «Цетуса» – 8:3. Хет-трик у цьому поєдинку в активі Євгена Скорнякова, дубль на рахунку Павла Присяжнюка.

Після завершення матчу гравцям «Цетуса» вручили почесний трофей. А у вівторок на «Живчик-Арені» стартував чемпіонат області з пляжного футболу у Вищій лізі, в якому беруть участь 10 команд.