Подякували спортсменам

Спортсмени та тренери, прихильники активного способу життя і навіть вболівальники приймають вітання із Днем фізичної культури та спорту. За багаторічну сумлінну працю та високу результативність у роботі шість директорів спортивних шкіл і викладачів отримали грамоти виконавчого комітету міської ради. Подяками Сергія Одарича відзначили тринадцять кращих працівників галузі спорту. Далі розповість кореспондентка ВІККА-НОВИН Наталя Кириленко.

Фізкультурники одягли святкову форму. Сьогодні в них неабияка нагода. Вони відзначають День фізичної культури та спорту. Шість подяк і тринадцять грамот отримали найкращі спортсмени з рук Сергія Одарича. Це директори спортивних шкіл, тренери та викладачі. Естафету відомих спортивних майстрів міста гідно продовжує молодь. Так, Сергій Куліш нещодавно з Сінгапуру привіз бронзову нагороду. Андрій Сіренко в перегонах став 19. Відтак ці два юнаки – головні герої дійства.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Хочу побажати, щоб ми той темп, який почали набирати, тільки нарощували , щоб у нас були нагоди збиратися хоча б раз на місяць вітати наших чемпіонів. Тому всього найкращого, успіхів і сімейного затишку».
Не забув Сергій Одарич привітати і їхніх тренерів. До речі, вони також прийшли на це свято не з порожніми руками.
Черкаси останнім часом справді набули статусу спортивного міста. Це довели чемпіонати України, які тут відбуваються дуже часто.

Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «У нас з’явилися нові види спорту, з’явилися нові секції, розвиваються існуючі, в багатьох видах спорту ми готуємо чудову молодь, молодь, яка посідає перші позиції в національних чемпіонатах, світових змаганнях».
Невдовзі Черкаси знову стануть центром усеукраїнських змагань. Так, чемпіонат України з морського багатоборства вже незабаром.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net