Кожному хворому – новеньке ліжко!

Новенькі ліжка та матраци прогнозовано з’являться в черкаських лікарнях уже за два роки. Програму оновлення ліжкового фонду закладів охорони здоров’я посадовці та медики обговорювали під час візиту міського голови до міської дитячої лікарні. За словами Сергія Одарича, панцерні ліжка та ватні матраци – це вчорашній день. Застаріле обладнання потрібно замінити сучасним, аби сон хворих був здоровим. Далі розповідає Марина Лук’яненко.

До міської дитячої лікарні мер завітав, аби переконатися, що ремонт приймально-діагностичного відділення та харчоблоку будівельники завершать вчасно. Вже до кінця жовтня у відділенні встановлять обладнання та м’який інвентар. Харчоблок, натомість, наповнять новим устаткуванням.
Ремонтні роботи в лікарні проводять коштом міського й обласного бюджетів.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Ми в цьому випадку є свідками злагодженої співпраці області та міста. Вони домовляються та працюють, кипить робота, вдається «не підйомні» впродовж десятиліть проблеми вирішувати».
Після оглядин напіввідремонтованих приміщень міський голова прямує на імпровізовану екскурсію. У пульмонологічному відділенні йому демонструють новенькі інгалятори.
Є чим похвалитися й дитячій офтальмології. Тут є електромагніт, портативний лазер і рухомий рядок.

Незважаючи на досить високий рівень технічного оснащення, міська дитяча лікарня дуже потребує заміни застарілого обладнання.
Володимир Борисенко, головний лікар Черкаської міської дитячої лікарні: «Нам дуже потрібні гастроскопи, тому що це обладнання вже застаріле. Той неонатальний гастроскоп, який ви бачили, єдиний в області».
Міський голова обіцяє допомогти. Потому вирушає до пологового будинку № 1. Тут за півтора місяця з’являться 8 нових пологових зал сімейного типу. Від звичайних палат вони відрізнятимуться принципово. Сучасна пологова зала складатиметься з кількох кімнат. В одній з них жінка народжуватиме, ще в одній перебуватиме після пологів, решта – призначена для родичів породіллі та медперсоналу.
Прибувши до медзакладу, міський голова відразу помічає недоліки в роботі будівельників.
Сергій Одарич, міський голова: «Я побував у західних клініках, там ніде принципово немає плінтусів, а ми продовжуємо це робити. Ви уявляєте, скільки бактерій житиме в отій от щілині».
Чи дослухаються будівельники до порад міського голови – стане відомо по завершенню ремонтних робіт.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net