Новини на ВІККАСпортивні новиниПередостанню гру сезону «Черкаські Мавпи» програли

Передостанню гру сезону «Черкаські Мавпи» програли

-

Баскетбольний сезон для черкаського палацу спорту «Будівельник» завершився минулої неділі. На паркеті в запеклому двобої зійшлися «Черкаські Мавпи» й івано-франківська «Говерла». Західняки виборюють собі місце у плей-офф, тому й налаштовані були винятково на перемогу. Черкасці, натомість, уже зневірилися у власних силах. Подробиці драматичного матчу – далі в сюжеті.

Зі старту команди-супротивники почали активно набирати бали. Гра була рівною. Перевагу в один-два очки здобували то івано-франківці, то черкасці. Найкориснішим для гостей став Кевін Тіггс, а для господарів – Олександр Неруш. Перша 10-хвилинка завершилася на користь «говерлівців» – 17:21. До кінця другого періоду гості зуміли наростити солідний відрив. Їхній рахунок становив 41 пункт проти наших 29 очок. У третій чверті «Мавпам» вдалося неможливе. Вони впритул наблизилися до перемоги. Проте всі досягнуті результати знівелювала фінальна 10-хвилинка. Попри те, що на старті періоду гостям зо 5 хвилин не вдавалося пробити щільний захист господарів, черкасцям так і не вдалося випередити «говерлівців». За драматичною розв’язкою матчу спостерігав напівпорожній «Будівельник». У справжньому траурі тихо сидів зазвичай галасливий фан-сектор. Результат зустрічі склав 69:79. Найрезультативнішим серед черкащан став Неруш, набравши 16 балів. Порадував глядачів цього разу і Близнюк. Біг-мен продемонстрував у дії приказку про незаряджену рушницю, яка хоч одного разу, але вистрілить. Залишивши майданчик усередині останнього періоду із перебором персональних зауважень, він здобув 10 пунктів для команди та виконав важливу передачу.

Євген Мурзін, головний тренер БК «Говерла»: «Ребят пытался настроить на тяжелую борьбу. Что-то получилось, что-то нет. Главная задача стояла нейтрализовать Кольевича. С ней мы справились».
Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Я думаю, мы утратили психологию победителей. Сами игроки в себя не верят, в результат того, что они делают всю жизнь».
Цьогорічний сезон для «Черкаських Мавп» завершиться 12 квітня. Останній матч підопічні Холопова відіграють із БК «Хімік» на виїзді.