Новини на ВІККАСпортивні новиниПеред фінішем «Черкаські Мавпи» здобули свої чергові перемоги

Перед фінішем «Черкаські Мавпи» здобули свої чергові перемоги

-

У передостанньому турі чемпіонату України «Черкаські Мавпи» здобули свої чергові перемоги. На власному майданчику дворазовий переможець вищої ліги двічі без проблем обіграв дніпропетровське «Динамо». Динамівці, крім того, прибули до Черкас у скороченому складі, що також вплинуло на підсумковий результат. Як наслідок в обох матчах підопічні Володимира Холопова виграли з різницею більш ніж 30 очок.

На відміну від дніпропетровців, у господарів проблем зі складом не було. Тож наставник «Мавп» задіяв у грі всіх 12-ох гравців. Відразу шестеро баскетболістів нашої команди набрали двозначну кількість очок, а найрезультативнішим із них став Павло Цьопич, в активі якого 19 пунктів. Особливо черкащани познущалися над суперником у четвертій чверті, яку виграли – 26:8. Загальний же підсумок матчу – 87:52 на користь «Мавп».
Легко для господарів склався і другий матч туру. Цього разу вони набрали вдвічі більше очок , ніж суперники – 80:41. Деякі проблеми черкащани мали лише в стартовому періоді. Надалі ж на майданчику була лише одна команда. Підопічні Володимира Холопова з кожною хвилиною нарощували свою перевагу, до того ж надійно зігравши в захисті.
Найрезультативніший гравець «Мавп» Ілля Коротков записав до свого активу 18 очок та 5 підбирань. Цікаво, що цього дня черкащани повторили свій цьогорічний рекорд, дозволивши супернику, як і в матчі зі «Спорт-Ліцеєм», набрати лише 41 очко.

Останній поєдинок чемпіонату «Черкаські Мавпи» зіграють у суботу 21 травня з харківським «Авантажем-Політехніком». Сам матч розпочнеться в Палаці спорту «Будівельник» о 13.30. А відразу після його завершення відбудеться урочисте нагородження переможців вищої ліги.