Новини на ВІККАСпортивні новиниКлуб бойових мистецтв

Клуб бойових мистецтв

-

- Advertisment -

На початку осені відкривають свої двері дитячі гуртки. Обрати саме те, що потрібно – непросте завдання для батьків. Адже більшість із них прагнуть розвивати одразу кілька якостей у своїх чад, аби у майбутньому вони якнайкраще пристосувалися до сучасного суспільства. Спорт та духовність почасти залишаються другорядними у гонитві за високим Ай Кью. Утім, герої наступного сюжету щасливі з того, що своє дозвілля присвячують вивченню східних бойових мистецтв. Дивіться далі, що дають підростаючому поколінню заняття карате та кікбоксингом.

Катруся опановує мистецтво бою у черкаському клубі «Ронін» впродовж року. Дівчинка знає: за себе може постояти сама.
Катя Геращенкова, вихованка клубу: «Мальчик во дворе меня раскрутил и я упала , то ему дала сдачи».
Анжела свої вміння у повсякденному житті не застосовує. Каже: чинити так мудріше. Клуб для дівчини – не просто гурток, захоплення карате стало філософією та стилем її життя.
Анжела Ярошева, вихованка клубу: «Я очень уважаю карате – это моя жизнь».
З руховою активністю нерозривно пов’язані прояви сприйняття, пам’яті, емоцій і мислення у дітей. Фізичні вправи позитивно впливають і на всі психологічні процеси. Спорт формує у дітей цілеспрямованість, упевненість в своїх силах, здатність долати перешкоди. Бойове мистецтво – це не стільки спорт, скільки шлях, мистецтво і світосприйняття.
У клубі «Ронін» вихованці встановлюють свої перші рекорди, знаходять вірних друзів, а головне – стають здоровішими.
Сергій Давиденко, батько: «Моя дитина сюди ходить вже рік, йому подобається. До цього тричі хворів запаленням легенів, після того, як почав займатися в клубі, ми забули, що таке хвороби».
Клуб «Ронін» з’явився в Черкасах рік тому. Діти відомого майстра, старшого інструктора обласної Федерації Джундокан Віктора Синьобрюхова після його трагічної загибелі вирішили продовжувати справу батька і створили новий клуб. Сьогодні у ньому займається 40 дітей.
Аза Шульга, засновник клубу «Ронін»: «Мы в основном практикум стиль гуджи-р, киг-боксинг. Первый наш принцип – не оборона, а привитие порядка, дисциплины, уважения к старшим, преодоление трудностей».
17 жовтня буде проведений перший турнір імені Віктора Синьобрюхова. Участь у ньому візьмуть спортсмени з міста, області та усієї України.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
попередня стаття
наступна стаття
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкасах евакуювали авто після ДТП через зникнення водія

На вулиці Гоголя в Черкасах сталася ДТП за участю автомобілів Skoda Octavia та ВАЗ 21013. Про це повідомляє пресслужба...

Гравець втратив свідомість, проте команда з Черкас уникла поразки

Захисник черкаського “ЛНЗ” Олександр Каплієнко втратив свідомість під час матчу УПЛ проти “Олександрії”. На поле відразу виїхала швидка допомога,...

Цікаве:

Гід із покупки чохла для iPhone 15 Pro Max: як не переплатити?

Смартфон iPhone 15 Pro Max — це не просто...

Полична чи підлогова: яку акустичну систему вибрати для домашнього користування

Прослуховування музики та перегляд фільмів вдома — заняття приємні,...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x