Спікер на Черкащині

На Черкащині побував Голова Верховної Ради України Володимир Литвин. В ході робочої поїздки він взяв участь у святкуванні 165-ої річниці заснування Уманського державного аграрного університету, поспілкувався з викладачами та студентами навчального закладу. Володимир Литвин висловив своє занепокоєння ситуацією у галузі сільського господарства. Під час прес-конференції спікер говорив і про інші сторони суспільно-політичного життя. Детальніше – у наступному сюжеті.

Відповідаючи на запитання журналістів стосовно ситуації в країні в цілому, Володимир Литвин зазначив:
Володимир Литвин, Голова Верховної Ради України: «Економічна ситуація надзвичайно складна. Я б сказав, що вона катастрофічна».
Аналогічна ситуація, на думку спікера Верховної Ради, панує і в парламенті. Володимир Литвин наголосив, що у Верховній Раді сьогодні відбувається узурпація влади. Політик переконаний, що іде процес усунення інституту парламентаризму, який міг би впливати на перебіг виборів. Спікер Верховної Ради вважає, що політична кампанія 2010 буде однією з найбрудніших, тому що програвати ніхто не збирається.
Володимир Литвин, Голова Верховної Ради України: «Найжорстокіша сутичка буде після першого туру. Хоча суспільство вже не так реагує на такі речі, суспільство вже переситилося».
Стосовно розгляду проекту бюджету на наступний рік, Володимир Литвин зауважив, що графік вже підписаний. І вже цього тижня проект

побачить парламент. Головне, на думку спікера, аби цифри бюджету були максимально реальними, інакше головний фінансовий документ буде не життєздатним.
Щодо ситуації в агропромисловому комплексі, Голова Верховної Ради зауважив, що ситуація надкритична. А все через відсутність конкретного фінансового забезпечення для аграріїв.
Володимир Литвин Голова Верховної Ради України: «У нас сьогодні в казначействі обмаль коштів. Залишилося 10 мільярдів. А потрібно хоча б удвічі більше».
Володимир Литвин наголосив, що насамперед необхідно «закрити» потреби на пенсії, зарплати, робочі місця, медичну допомогу, комунальну сферу. І спрямовувати на це зусилля необхідно і на місцях, і на загальнодержавному рівні вже сьогодні.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут