І знову поразка

-

Наприкінці минулого тижня «Черкаські Мавпи» відзначилися третьою поспіль поразкою. Цього разу їх супротивником на виїзді став МБК «Миколаїв». Через чорну смугу невдач наша команда нині посідає лише 10 сходинку «турнірки» серед 14 команд-учасниць. Не врятував помаранчево-чорних цього разу навіть Івшин, на якого покладали великі сподівання. Після травми він показав не найкращу гру. Всі подробиці – в наступному сюжеті.

Цілий тиждень був у підопічних Йовіци Арсіча, щоб підготуватися до чергової гри. Їхнім супротивником на виїзді став МБК «Миколаїв». Із початку першої чверті боротьба на майданчику точилася на рівних. Та під кінець десятихвилинки помилки помаранчево-чорних дозволили господарям вирватися вперед. Результат періоду склав 19:16 на їхню користь. Визначити лідера у другій чверті командам не вдалося. На велику перерву вони пішли з рівним рахунком – 40:40. Активний захист та вдалі дії в нападі у третій десятихвилинці вивели черкащан уперед. У середині періоду вони мали перевагу в 5 пунктів. Але розгубили її до кінця чверті, яка завершилася на користь господарів – 59:55. На початку завершального періоду активно взявся відігравати відставання своєї команди Денис Яковлєв. Дві поспіль трьохочкові атаки вкотре змінили лідера в цьому матчі – 66:63. Але ні збільшити відрив, ні принаймні закріпити результат підопічним Арсіча так і не вдалося. За сорок секунд до фінішу гри рахунок був 71:70 на користь корабелів. Влучні штрафні та дальній кидок від Данила Козлова забезпечили перемогу у грі господарям – 76:70.

Йовіца Арсіч, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «

Дві наступні гри першого кола змагань «Черкаські Мавпи» відіграють удома. Вже цієї п’ятниці вони зустрінуться із БК «Одеса», а в неділю змагатимуться за перемогу із «Хіміком».