Новини на ВІККАСпортивні новиниФК «Славутич» у трійці лідерів

ФК «Славутич» у трійці лідерів

-

На мажорній ноті завершили осінню частину чемпіонату України футболісти черкаського «Славутича». На виїзді вони обіграли другу команду «Чорноморця» – 3:2. Таким чином, на перерву підопічні Олександра Кирилюка йдуть, посідаючи третє місце в турнірній таблиці групи «А».

Поєдинок із юними одеситами був для черкаських футболістів не легким. Хоча до перерви ініціативними були гості, створивши кілька непоганих моментів. Наслідком такої активності став гол усередині першого тайму. Михайло Сергійчук заробив пенальті, а Євген Гуд його реалізував.
Однак відразу після перерви господарі відігралися після розіграшу кутового. А всередині другого тайму повели в рахунку. І знову це сталося при виконанні кутового удару. Але гравці «Славутича» виявили характер і перемогли. За 6 хвилин до завершення основного часу Євген Трандафілов відновив рівновагу, скориставшись пасом із флангу. А вже в компенсовані хвилини влучного удару головою завдав Михайло Сергійчук. Це його сьомий гол у чемпіонаті.
Чемпіонат України з футболу в другій лізі має поновитися 7 квітня наступного року. Цього дня «Славутич» удома прийматиме хмельницьке «Динамо».