КориснеЮвелірні вироби як інвестиція: що потрібно знати

Ювелірні вироби як інвестиція: що потрібно знати

-

- Advertisment -

Економічна ситуація у світі не характеризується стабільністю, тому виникає потреба у пошуку різних способів збереження та примноження особистих фінансів. Серед інвестиційних інструментів виділяють і благородні метали, що скоріше є захисним активом. Тобто таким, що допомагає зберігати реальну цінність грошей та оберігає їх від інфляції. Тому високоякісні та сертифіковані ювелірні вироби: stolychnashop.com.ua/ua/yuvelirnye-ukrasheniya/ можуть стати частиною вашого диверсифікованого інвестиційного портфелю.

Інвестування в ювелірні вироби: основи та важливі моменти

Інвестування в ювелірні вироби може стати альтернативною формою збереження заощаджень, але воно вимагає ретельного аналізу та розуміння ринку з його ризиками. Якщо ви купуєте прикраси з метою продажу у майбутньому, то враховуйте, що в Україні законодавчо заборонено продавати ювелірні вироби з рук. Легальним способом подальшої реалізації коштовностей є продаж їх у ломбард чи обмін на інші прикраси в ювелірних салонах.

Однак важливо розуміти, що спеціалісти у ломбардах оцінюють не художню цінність прикраси, а вагу та пробу дорогоцінного металу. Крім того, зазвичай у кінцеву ціну не включається коштовне каміння – його знімають та віддають власнику. Це означає, що ви навряд чи отримаєте повну вартість ювелірного виробу. Ювелірні салони, що приймають прикраси на обмін, можуть запропонувати більш справедливу ціну, бо ймовірність врахування стану виробу, бренду та інших особливостей вища.

Різновиди цінних ювелірних виробів: які прикраси мають найвищу інвестиційну вартість

Обираючи ювелірні вироби з позиції інвестиційної цінності, ретельно проаналізуйте ринок, порівняйте ціни різних виробників та оберіть ліквідну прикрасу.

Які прикраси матимуть найвищу цінність у випадку подальшого продажу:

  • брендові та ексклюзивні;

  • ліквідні (переважно золоті 585-ї проби);

  • не пошкоджені, у гарному стані;

  • з наявними документами про походження та характеристики.

Якщо ви вирішили вкладатися в ювелірні вироби, то основна порада така: обирайте ті коштовності, які вам подобаються, і які ви будете носити. Регулярно перевіряйте стан прикрас, зокрема механізми кріплення та рухомі деталі. Правильний догляд стане додатковою гарантією збереження цінності.

Вплив ринку на інвестиції: як ринкові тенденції впливають на вартість ювелірних виробів

Вартість ювелірних виробів може змінюватися залежно від ринкових тенденцій. Наприклад, ціни на золото та коштовне каміння можуть зростати під час економічної нестабільності, коли інвестори шукають безпечні активи. Також на ціну впливає мода та попит на певні дизайни та матеріали.

Наразі на фінансовому ринку спостерігається тенденція до зростання вартості благородних металів, тому вони все частіше розглядаються як альтернативний інструмент зберігання фінансів. На відміну від паперових та електронних грошей золото є більш-менш стабільним активом.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

На одному з пляжів Черкас виявили цисти лямблій

Про ситуацію на пляжах та у місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах області станом інформує ДУ «Черкаський ОЦКПХ...

Чудо-тканина фліс: особливості й переваги

Фліс є синтетичним аналогом шерсті. Попри таку складову, ця тканина успішно конкурує з багатьма натуральними матеріалами. З неї створюють...

Цікаве:

Чудо-тканина фліс: особливості й переваги

Фліс є синтетичним аналогом шерсті. Попри таку складову, ця...

Як подовжити життя великої валізи

Шабадан – саме так називали давні тюрки вузьку прямокутну...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x