Новини на ВІККАСпортивні новиниДруга команда білозірської «Зорі» вже здобула свій трофей

Друга команда білозірської «Зорі» вже здобула свій трофей

-

А ось друга команда білозірської «Зорі» свій трофей уже здобула. На День Перемоги на Центральному стадіоні Черкас традиційно відбувся фінал Кубка міста з футболу. Суперником «Зорі-2» у вирішальному поєдинку був «Цетус». Білозірці забили у ворота опонентів три «сухі» м’ячі.

У цьому матчі склад «Зорі-2» підсилили гравцями основної команди. Тож не дивно, що саме білозірці більшість ігрового часу володіли ініціативою. До перерви вони створили кілька моментів біля воріт суперника, втім забити не змогли. Гравці «Цетуса» діяли переважно від оборони, сподіваючись на контратаки.

Основні події матчу розгорнулися у другому таймі. Вже на його початку футболістам Білозір’я протягом однієї хвилини вдалося двічі вразити ворота суперників. Спочатку це зробив Вакуленко, а потім – Султанов. У «Цетуса» дві гольові нагоди мав Степанов. В обох випадках він не зміг реалізувати вихід сам на сам із голкіпером. А на останній хвилині зустрічі крапку у фінальному двобої поставив Трандафілов – 3:0.

Учасникам кубкового фіналу вручили нагороди міської федерації футболу. А футболісти «Зорі-2» отримали головний трофей – Кубок Черкас, яким володітимуть щонайменше до наступного сезону.