Новини на ВІККАСпортивні новиниЧеркаському «Славутичу» знову не щастить

Черкаському «Славутичу» знову не щастить

-

У четвертому поспіль матчі чемпіонату України футболісти «Славутича» не можуть здобути перемогу. У 20 турі підопічні Ігоря Петрова вдома зіграли внічию зі свердловським «Шахтарем». Протягом поєдинку суперники так і не зуміли вразити ворота один одного – 0:0. Нині «Славутич» посідає шосте місце в турнірній таблиці.

У цьому матчі у складі «Славутича» через травми не було Захаревича та Дацюка. Крім того, гру через дискваліфікацію пропускав Ушаков. Тому лінія нападу господарів була серйозно ослабленою. Тож за себе і того хлопця довелося відпрацьовувати єдиному форварду Полтавцю. Саме він став головною дійовою особою поєдинку, який був украй напруженим. Команди не порадували глядачів великою кількістю небезпечних моментів. Основну загрозу становили розіграші стандартних положень. Так, на початку матчу на потужний удар Полтавця зі штрафного зреагував голкіпер «Шахтаря» Тукач. А незадовго до перерви нападник черкащан перевірив на міцність стійку воріт гостей.

У другому таймі ні Полтавцю, ні його партнерам так і не вдалося забити переможний м’яч. А на останніх хвилинах матчу Роман зазнав важкої травми і залишив стадіон у кареті швидкої допомоги.

Геннадій Сушко, головний тренер ФК «Шахтар»: «У нас приехало всего 13 человек. Мы довольны, что сыграли вничью. Игра была боевая. В таких играх много моментов не бывает».

Ігор Петров, головний тренер ФК «Славутич»: «Были проблемы в атаке, фланги работали недостаточно быстро, потому вскрыть насыщенную оборону соперника нам не удалось. Мы практически всю игру владели мячом, но до опасных моментов дело не дошло».

Після 20 турів черкащани перебувають за межами провідної четвірки. У наступному турі 16 листопада «Славутич» у Комсомольську зіграє з командою «Гірник-Спорт».