«Кентавриків» вирощують під Черкасами

Маленькі «кентаврики». Так прозвали мешканців поні-клубу, який нещодавно відкрили під Черкасами. Маленькі скакуни з радістю зустрічають як дорослих, так і малих. Поні вчать малечу верхової їзди, дорослі ж займаються з ними анімотерапією. Це – метод психотерапії, де тварин використовують для лікування людських хвороб.

Пані Людмила робить ранковий огляд своїх підопічних. Із кожним вітається особисто. Жінка перевіряє, аби в тварин було все необхідне. Особливу увагу приділяє найменшим.

Нині на фермі «Кентаврик» мешкають 20 поні. Всі – різних порід і мастей. Скакунів власники привозили з різних куточків світу: Польщі, Чехії, Нідерландів.

Людмила, власниця поні-клубу: «Ми з чоловіком проводимо із ранку до вечора в конюшні, щоби нашим поні було добре. Доглядаємо, щоб усі були нагодовані, вигуляні та мали гарний настрій».

Окрім поні, на фермі «Кентаврик» мешкає ще й подружжя єнотів. Хвостаті – сторожили стайні. Жінка зізнається: на фермі доводиться проводити майже весь час. Адже на причісування гриви одного коня йде мінімум година.

Людмила, власниця поні-клубу: «Прив’язуємося. Як деякі в нас народжуються, виросли. Ми з маленьких їх майже на руках виносили. То, звісно, дуже прив’язуєшся та дуже їх любиш. Стараємося зробити життя наших тваринок якомога кращим».

Ріст таких скакунів коливається від 47 до 150 сантиметрів у холці. Максимальна тривалість життя – 45-50 років. Пані Людмила каже: попри маленькі розміри, ці коні надзвичайно рухливі, грайливі та комунікабельні.

Людмила, власниця поні-клубу: «Деякі поні в нас дуже гарно спілкуються з дорослими конями, за цим дуже цікаво спостерігати. Граються між собою цікаво, бігають, веселяться. Нас веселять».

Катання на поні не лише цікаве, але й корисне. Під час верхової їзди в людини виробляється правильна постава та працює кожен м’яз.

Людмила, власниця поні-клубу: «Поні – тваринки, які несуть у собі позитивну енергію, тому людина від них заряджається. За солоденьке щось вони завжди раді поспілкуватися та зробити те, що ти від них хочеш: і ніжку дадуть, і поклін зроблять».

Вікторія Хамаза, кореспондент: «Осідлати такого скакуна відтепер має змогу кожен охочий. Вони – привітні, дружелюбні та завжди готові покатати малечу».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net