“Черкаські мавпи” освоїли степ-аеробіку

Чергову місячну паузу в Чемпіонаті України у Вищій Лізі баскетболісти «Черкаських Мавп» заповнюють у неординарний спосіб. Аби відволіктись від традиційних тренувань, черкаські баскетболісти займаються у тренажерному залі, грають у футбол та волейбол. А цими днями вирішили спробувати степ-аеробіку. У фітнес-клубі «Атлантіс» з радістю прийняли наших спортсменів. Динамічні рухи «Черкаських мавп» бачили кореспонденти ВІККА-НОВИН.

Черкаські баскетболісти раніше не знали, що таке степ-аеробіка. Утім, сьогодні вони майстри фітнесу. Інструктор фітнес-клубу «Атлантіс» Ольга ретельно підготувалася до заняття з черкаськими баскетболістами.
Ольга, інструктор з фітнесу: «Сделала самые простые движения, которые выполняют как мужчины, так и женщины, убрала абсолютно все элементы, которые бы их смущали, и подготовила занятие с теми движениями, которые они встречают у себя на тренировках».
«Черкаські мавпи» годину пітніли не для того, щоб стати сильнішими.
Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські мавпи»: «Задача – сохранить нагрузку».
Головний тренер Володимир Холопов лише спостерігав за підопічними. Спробувати власні сили не наважився.
Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські мавпи»: «За свою жизнь я уже позанимался достаточно, теперь просто надо контролировать и правильно направлять спортсменов».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net