Сором’язливий геній живопису

«Реальнішу за реальність» модернову виставку живопису презентував черкащанам художник Максим Гладько. Нові роботи 2008-2010 років, виконані у техніці лицарського мазка, зібрали у залі художнього музею рекордну кількість відвідувачів. Саме ж відкриття експозиції відзначилося тонким гумором та емоційністю. Про визначного художника, який і досі вважає себе учнем, хоча вже давно навчає інших, – у сюжеті далі.

У залі – ніде і кроку ступити. Утім, тіснява нікого не ображає. Незручності маленької зали скрашає тонкий гумор, яким так і сиплять друзі автора. Усі вони поспішають привітати Максима Гладька із персональною модерновою експозицією. Жарти не припиняються ані на хвилину.
Теплі слова друзів – це ще не всі подарунки для Максима. Студенти коледжу, де він викладає техніку графічного малюнку, приготували своєму вчителеві навіть поетичну оду.
Валентина Музиченко, черкаський державний бізнес-коледж: «Ми, з одного боку, заважаємо йому працювати, ставимо йому додаткові пари, а він кричить: в мене дома гарбуз сохне! Але, думаю, ми теж причетні до цієї виставки – ми іноді і надихаємо Максима».
А от сам художник свою геніальність не визнає. Максим говорить: він і досі вважає себе учнем і не проти повчитися ще чомусь новому.
Максим Гладько, художник: «Багато слів таких прозвучало, але, я думаю, це мені авансом кажуть».
Максим зізнається: у нього навіть немає улюблених тем, утім є особливий секрет малювання.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net