Новини на ВІККАСпортивні новиниЧеркаська дзюдоїста привезла срібло із чемпіонату світу

Черкаська дзюдоїста привезла срібло із чемпіонату світу

-

Черкащанка Анастасія Сапсай стала срібною призеркою чемпіонату світу з дзюдо серед юніорок. Ці змагання відбулися в Сполучених Штатах Америки. Вони зібрали понад 500 спортсменів із 72 країн. Нині наша землячка завершує підготовку вже до чемпіонату Європи серед молоді. Детальніше Олег Кукса.

Срібна медаль чемпіонату світу серед юніорок – це поки що найвища нагорода у кар’єрі Анастасії Сапсай. У США 20-річна черкащанка провела чотири поєдинки. На шляху до фіналу вона здолала суперниць із Єгипту, Німеччини та Кореї. І лише у вирішальній сутичці поступилася японській спортсменці.

Анастасія Сапсай, срібна призерка чемпіонату світу: "Я выложилась на полную катушку. Показала все, что могла. Хорошие впечатления от самого чемпионата, его проведения. Мне все понравилось".

Це вже не перша нагорода вихованки тренерів Володимира Римаря, Віктора Короля та Григорія Братка на міжнародних змаганнях. Колеги кажуть: незважаючи на досягнення, дівчина залишається привітною і доброзичливою. Вона залюбки допомагає молодшим спортсменам.

Надія Мельник, дзюдоїстка: "Знаю Анастасію Сапсай майже з самого дитинства. Вона дала мені віру бути сильною".

Вже за кілька днів Анастасія Сапсай виступить на чемпіонаті Європи із дзюдо серед молоді до 23 років. І сама спортсменка, і її тренери розраховують на медаль.

Віктор Король, заслужений тренер України: "Отстоять это звание гораздо тяжелее, чем выиграть. Сейчас на Европе должна подтвердить, что ты призерка чемпионата мира – настоящая и будущая".

Чемпіонат Європи з боротьби дзюдо серед молоді з 14 по 16 листопада прийматиме польське місто Вроцлав.