Новини на ВІККАСпортивні новиниБаскетболісти «Черкаських Мавп» стали володарями Кубка України

Баскетболісти «Черкаських Мавп» стали володарями Кубка України

-

У півфіналі підопічні Володимира Холопова переконливо обіграли харківський «Авантаж-Політехнік» – 96:55, а у вирішальному поєдинку не залишили шансів луцькому «ВолиньБаскету» – 73:52.

У вирішальному поєдинку запеклої боротьби не було. Черкаські баскетболісти виявилися сильнішими за своїх суперників. Вже у першій чверті підопічні Володимира Холопова, поклали суперника на лопатки – 28:7. А до великої перерви збільшили свою перевагу ще до 28 очок. Тож у другій половині гри черкащани дозволили собі збавити оберти, набравши у третьому та четвертому періодах по 9 очок. Утім, запасу, здобутого у першій половині змагань, цілком вистачило для загальної перемоги. Найрезультативнішими в складі «Мавп» стали Михайло Насеннік – 21 очко та Віталій Близнюк – 15.
Після завершення фінального матчу відбулася найприємніша подія – гравцям «Черкаських Мавп» вручили Кубок України. Крім того, три з чотирьох індивідуальних призів –в активі черкаських баскетболістів. Найкращим гравцем фіналу визнаний Михайло Насеннік, захисником – Володимир Журжій, центровим – Віталій Близнюк.
Тепер головне завдання команди – здобути перемогу на чемпіонаті України у Вищій лізі. А вболівальники з нетерпінням очікують повернення «Черкаських Мавп» до Суперліги.
Найближчі поєдинки чемпіонату наші земляки зіграють удома з дніпропетровським «Динамо». У суботу гра розпочнеться о 16-ій годині, а в неділю – о 12-ій.