Рабінович: У нас чіткий план порятунку економіки та пошуків миру

Від зміни прізвища "рульового" життя краще не стане. Коли мова йде про зміну влади, всі повинні розуміти: справа не в прізвищах – справа в нас самих. У цьому твердо переконаний народний депутат України, голова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

"Всім дуже хочеться жити в багатій і квітучій країні, при цьому нічого не робити і не змінювати правил гри. Всім хочеться жити в чесній країні, але куму все-таки трішки допомагати. Але таке життя існує тільки в кіно. Реальність же така: щоб почати жити добре, потрібно почати змінювати себе", – заявив політик в ефірі програми "5 питань Рабиновичу За життя" на телеканалі NewsOne.

"Починати потрібно з себе, коли ти щось можеш зробити. Головним завданням тих, хто правив нашою країною не 5-ть, а 25 років, було не вдавати з себе царів або "гіперлупи", а вибудовувати взаємини "людина-держава", як це робили сусідні держави. І тоді б Україна процвітала, тоді б вона була локомотивом європейської економіки", – упевнений політик.

Як один з найкращих прикладів народний депутат навів Польщу, яка "аж ніяк не перевершує Україну – в більшій мірі вона нам навіть поступається навіть за тими ж природними ресурсами".

"Ще якихось 20 років тому поляки приїжджали в Україну за їжею. А вже сьогодні Польща стала локомотивом економіки. А що сталося з Україною? А Україна перетворилася в безнадійну африканську країну, на яку всі махнули рукою!"– з жалем констатував Вадим Рабинович.

"Що ж з нами сталося? Хіба ми змінилися? Ні! Земля змінилася? Ні! У нас відбуваються якісь катаклізми? Теж ні! Тоді що ж? Та нічого надприродного! Просто держава Польща вибудувала систему так, що середній і малий бізнес, на якому все тримається, спокійно працює – його не просто не чіпають, йому допомагають, його підтримують тими ж мікрокредитами. А у нас що? А у нас бізнесмени все життя воюють з державою і намагаються хоч якось вижити", – звернув увагу політик.

Вадим Рабінович підкреслив, що зміни в системі, а, значить, в країні, будуть відбуватися не після зміни прізвища президента, а після того, коли почнуть змінюватися самі українці.

Разом з тим політик зізнався, що особисто для нього новообраний Президент України Володимир Зеленський "свята людина" – він свою історичну місію виконав, перемігши Порошенко, і вже тільки за це йому можна пам'ятник поставити".

Втім, Вадим Рабінович не радить і свято вірити і в те, що Зеленський "одним помахом руки" зможе все змінити, та й до заяв новообраного президента політик ставитися акуратно.

"Не можна свято вірити в те, що Зеленський прийде, чарівною паличкою махне і ми заживемо заможно. Життя – це не казка. Та й до його заяв ставитися слід акуратно, адже Зеленський ще до кінця не розуміє ні ситуацію, ні місце, ні посаду", – зауважив глава "Опозиційної платформи – За життя".

Але, як би там не було, Вадим Рабінович оптимістично дивиться в завтра, і запевняє, що "ніколи не буде шкодувати, що голосував за Зеленського".

"Навіть якщо він не буде виконувати дані виборцям і всім нам обіцянки – встановити мир і стабілізувати економічну ситуацію – я не буду шкодувати про свій вибір, адже Зеленському вдалося зробити головне – звалити ту гідру, яка присмокталася до влади".

А ось якщо президент Зеленський буде послідовно виконувати свої обіцянки, партія "Опозиційна платформа – За життя" обіцяє "всупереч вузькопартійним інтересам, повністю підтримати Зеленського – і в питанні миру, і в питанні економіки".

"Якщо ж Зеленський не буде цього робити – ми подякуємо собі, що на президентських виборах проголосували серцем, і вже восени на виборах парламентських проголосуємо головою", – заявив Вадим Рабинович.

"У будь-якому випадку для того, щоб змінити ситуацію в країні – потрібна участь кожного з нас. На президентських виборах ми показали, що державна машина більше не в силах спотворювати думку людей, не може підтасовувати результати, все більше втягуючи країну у всеукраїнський депресняк. На президентських виборах люди взяли і показали цій машині, що їх голос коштує дорого. Українці ще навіть не розуміють, яку роботу вони зробили на президентських виборах! Неважливо, хто як голосував – важливий результат: завдяки людям держава втратила злодіїв кую монополію", – заявив Вадим Рабінович.

Тепер же завдання кожного українця – йти на парламентські вибори, але перед цим уважно вивчити програму кожної з політичних сил, які заявили про бажання представляти інтереси народу – чи є в ній вирішення питань встановлення миру і які шляхи порятунку країни з економічної кризи вона пропонує.

"Важливо не просто прочитати програму – важливо побачити в ній конкретні кроки, як, наприклад, Порошенко збирається встановлювати мир, як" Народний фронт" збирається знизити тарифи. Ніхто нічого конкретного не озвучує – вони тільки кричать свої гасла і розкидаються загальними фразами. Тому важливо вимагати конкретних кроків від всіх тих, хто хоче зайти в нову Раду. І коли ви переконаєтеся, що та чи інша політична сила має чіткий мирний і план порятунку економіки – йдіть і голосуйте за неї" – закликав Вадим Рабинович.

"Врятувати країну може кожен з нас. Європа починається з кожного з нас. Будівельники своєї країни – ми самі, а не Деканоїдзе і Згуладзе чи інші "заїжджі варяги". Вони допомогти нам не можуть – вони можуть тільки нахабно нас обікрасти, витягуючи з наших кишень останні гроші. Тому треба вірити в себе, в свої сили! Україна переможе – і це ми вже довели на президентських виборах", – резюмував Вадим Рабінович.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x