Встановлення результатів виборів затягується виключно з політичної доцільності

Процес визначення результатів виборів в м. Черкаси очікувано затягується. Робиться це не через уточнення технічних деталей і сумнівність даних від ДВК, а виключно через політичну доцільність.

Схожу ситуацію Черкаси мали в 2012 році, коли Валентина Жуковська вщент програла вибори Миколі Булатецькому на 194 виборчому окрузі. Тоді ОВК, під керівництвом сумнозвісної Ольги Козько і неусипним контролем "юристів" з Києва, максимально затягнула визначення результатів і це дало підстави ЦВК визнати вибори такими, що не відбулись. Щось схоже відбувається і тепер, але без тотальної підтримки процесу з боку влади-судів-правоохоронців.

Штучне затягування процесу підведення виборів ніколи не вигідно переможцям і часто вигідно тим, хто програв. Адже в "мутній водичці" не правильно підписаних протоколів, "недійсних" корінців і перетасованих мішків з виборчою документацією легко заплутати і заплутатись. І тоді значно простіше визнати вибори недійсними на кількох правильно визначених дільницях.

Враховуючи цейтнот (бо рішення по черкаським виборам треба ухвалити: по міському голові – не пізніш як на п’ятий день, а по міській раді – не пізніш ніж на десятий день після голосування), це стає дієвою технологією протягування "потрібних" кандидатів. Поки що ситуацію не виглядає аж занадто загрозливою і непомітно (і схоже це вже почали розуміти) змінити результати волевиявлення буде неможливо. А тим, хто все ж наважиться на такі дії, варто нагадати про кримінальну відповідальність і порадити вчитись програвати. Неможливо виграти в майбутньому, якщо ти раніше не програвав і не робив з цього висновки.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут