ВІККА-корисно. Краса і здоров’я

З кожним роком жінок, що мають гінекологічні захворювання, більшає. Через швидкий плин часу, зайнятість і недбалість, вони забувають золоте правило – відвідувати гінеколога двічі на рік. Причиною такого візиту не повинно бути лише певне захворювання, але й перевірка органів, розповідають фахівці медичного центрі «Ані». Адже, від здоров’я жінки залежить здоров’я всієї родини.

Перелік найпоширеніших гінекологічних хвороб не надто великий. Але кожна жінка повинна знати про них і помічати їхні основні прояви, що допоможе їй вчасно звернутись до лікаря, відновити своє здоров’я та позбутися неприємних симптомів.

Ерозія шийки матки. Більшість жінок хоча б раз у житті чули цей діагноз від свого лікаря-гінеколога. Ерозія — це серйозна патологія, адже вона може бути одним із перших симптомів раку шийки матки.

Для лікування ерозії шийки матки та інших гінекологічних хвороб у медичному центрі «Ані» застосовують лазерну терапію. Процедура одноразова та безболісна і удвічі, а то й утричі скорочує термін одужання. Мають у медичному центрі «Ані» позитивні результати лікування фібріоми матки.

У таких випадках жінки мають обов’язково звернутися до лікаря. Не потрібно зволікати, наголошують лікарі медичного центру «Ані» і в разі безпліддя.

Обов’язковим для кожної жінки мають бути обстеження грудей. У медичному центрі «Ані» навчають черкащанок, як правильно обстежувати молочні залози.

Високотехнологічне обладнання та професіоналізм персоналу дозволяють швидко проводити потрібні обстеження та максимально точно встановлювати діагноз.

Із кожним днем усе більше жінок довіряють своє здоров’я клініці «Ані». І не тільки через чіткість діагностики та ефективність лікування жіночих захворювань. Важливим є зручність у відвідуванні жіночої консультації. Жінка, попередньо записавшись на прийом до лікаря-гінеколога, приїжджає на точно зазначений час і майже за годину проходить всі гінекологічні обстеження, отримує консультацію та лікування.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net