«Черкащина шляхом реформ»: боротьба зі злочинністю

Згідно з оцінкою Уряду, за підсумками першого півріччя, у боротьбі зі злочинністю Черкаська область лідирує серед інших областей країни. Криміногенна ситуація в цілому на Черкащині стабільна. Про це на обласній колегії розповів голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб. Рівень загальної злочинності є нижчим загальнодержавних показників. Втім, каже губернатор, ще є над чим працювати.

Непокоїть й рівень рецидивної злочинності в області.

Для покращення ситуації у боротьбі з криміналом- на Черкащині діє «Програма профілактики злочинності в області на 2011-2015 роки». Втім, як зазначив Сергій Тулуб, окремі посадовці зволікають із виконанням заходів цієї програми.

Прозвітував про рівень злочинності в області на колегії головний міліціонер Черкащини Володимир Ліпандін.

Головний міліціонер Черкащини Володимир Ліпандін наголосив, що для подальшої боротьби зі злочинністю необхідно об’єднати зусилля правоохоронних органів, керівників районів та міст з громадськими організаціями.

Говорили на колегії й про підсумки ревізії місцевих бюджетів. Про їх наповненість та цільове використання.

Результатами господарювання деяких владців на місцях, каже голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб не задоволений.

Розповісти про розподіл та використання бюджетних коштів на колегію завітав директор департаменту фінансів Володимир Кулеша.

Вражає, говорить Володимир Кулеша, як нераціонально використовують чиновники кошти у районах.

Деякі посадовці, розповідає головний фінансист області вражають своєю безпринципністю. Заради власної вигоди використовують своє службове положення.

Звіт, сформований лише на основі офіційної звітності, а що робиться насправді у районах невідомо, – каже Володими Кулеша. Натомість деякі сільські голови виправдовуються. Кошти, говорять з казначейства надходять їм лише на захищені статті, до них належить і зарплата. Тому й планують кошти саме на неї. Аби потім скерувати на щось необхідне.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net