«Золоті чиновники»: яка зарплата у керівництва Уманської РДА

Фонд заробітної плати ТОП-чиновників Уманської РДА у минулому році перевищив 1 млн. грн. У голови райдержадміністрації Ігоря Миклащука троє заступників. Телеканал ВІККА продовжує моніторинг заробітних плат чиновників черкаських райдержадміністрацій.

Головою Уманської РДА є Ігор Миклащук. Його призначили у березні минулого року. За 10 місяців чиновник заробив 338 тис. грн. У середньому це 33 тис. грн. на місяць. Це приблизно стільки отримує голова сусідньої Звенигородської РДА, але менше ніж керівники Черкаської та Золотоніської адміністрацій.

Перший заступник голови Уманської РДА Анатолій Риженко заробив за 9 місяців (його призначили у квітні 2021 року) 259 тис. грн. Його місячна зарплата складала в середньому 28 тис. грн.

Заступник Сергій Жорницький отримав у минулому році 321 тис. грн. Це майже 27 тис. грн. на місяць.

Інший заступник Юлія Малішевська напрацювала найменше за своїх колег. Її статки за 2021 рік на цій посаді складають 99 тис. грн

Середня заробітна плата по Уманському району – 11 тис. грн.

Якщо скласти певний рейтинг витрат на заробітні фонди всіх чотирьох райдержадміністрацій, то лідером буде Золотоніська РДА (1,4 млн. грн), потім йде Черкаська РДА (1,1 млн. грн), Уманська РДА займає третє місце (1 млн. грн), Звенигородська РДА виявилася «найбіднішою» (940 тис. грн).

Як повідомляв сайт vikka.ua, у соцмережах ширяться чутки, що замінування й хакерські атаки мають російське коріння

1 2 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
2 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Адольф
Адольф
1 рік тому
Рейтинг статті :
     

Покидьки! Ось такі рила керують і вказують як виживати в рідному місті.

Адольф
Адольф
1 рік тому
Рейтинг статті :
     

І це тільки офіційні дані щоб пустити пиль в глаза простим жителям. А не офіційні дані скільки вони привласнюють коштів?

Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
2
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x