Депутати облради просять підвищити зарплати медикам

Питання оплати праці медичних працівників обговорювали на сьогоднішньому засіданні сесії Черкаської обласної ради.

Депутат облради від партії «ЄС» Олександр Радуцький зазначив, що наразі комплексного вирішення потребують такі проблеми в медицині:

1. Незабезпеченість бюджетними коштами фонду оплати праці закладів охорони здоров’я, що унеможливлює підвищення заробітної плати та її диференціації згідно з єдиною тарифною сіткою.

2. «Зрівнялівка» в заробітній платі працівників медичної галузі.

3. Економія бюджетних коштів у закладах охорони здоров’я на виплату зарплати, зокрема шляхом скорочення штату, переведення на роботу на умовах неповного робочого часу, відправлення працівників у відпустки за власний рахунок, скасування доплат та надбавок.

Як розповідає Радуцький, повністю нівельовано підвищення посадових окладів від 15 до 80% працівників охорони здоров’я за особливі умови праці.

Що вирішили?

Для забезпечення гідної заробітної плати депутати Черкаської обласної ради звернулися до Прем’єр-міністра, голови Верховної Ради, народних депутатів з вимогою внести змін до додатку 2 Постанови Кабміну від 30.08.2002 року №1298 щодо встановлення більш високих тарифних розрядів і коефіцієнтів з оплати праці медичних працівників установ, організацій окремих галузей бюджетної сфери – працівників сфери охорони здоров’я та Постанови Кабміну від 20.01.2021 №29 «Деякі питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» щодо збільшення посадових окладів працівників медичної галузі.

За словами Олександра Радуцького, фракція партії «Слуга народу» не голосувала за це питання під час сесії.

Читайте також: Безкоштовну стоматологічну допомогу матимуть діти з інвалідністю на Черкащині

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net