33-річна жінка під час сварки шампурем вдарила у груди 26-річного чоловіка. Від отриманої травми потерпілий помер. Зловмисниці повідомили про підозру в умисному вбивстві. Про це повідомили в Поліції в Черкаській області.
Як зазначають в поліції, інцидент стався 17 липня на одній із баз відпочинку у Звенигородському районі. Чоловік та дружина відпочивали у компанії друзів та вживали алкоголь. Пізніше між ними виникла сварка з бійкою під час якої, 33-річна жінка схопила шампура та смертельно поранила ним свого чоловіка.
На місці події працювали оперативники кримінальної поліції, слідчі та фахівці-криміналісти поліції. Поліцейські вилучили знаряддя злочину та інші речові докази. Зловмисницю затримали у процесуальному порядку відповідно до ст. 208 КПК України.
Слідчі, під процесуальним керівництвом Звенигородської окружної прокуратури, повідомили затриманій про підозру в умисному вбивстві, ст. 115 Кримінального кодексу України.
За скоєне їй загрожує до 15 років позбавлення волі. Слідство триває.