За весняну кампанію на Черкащині висадили майже тисячу гектарів молодого лісу (Фото)

Лісівники Черкащини завершили роботи зі створення лісових культур. Планові обсяги виконали всі лісогосподарські підприємства.

Про це повідомив начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко.

lis-ck.gov.ua

«У держлісгоспах цієї весни створено лісових культур на загальній площі майже 1000 гектарів. Здійснено доповнення минулорічних лісових культур на площі понад 2200 гектарів. Загалом висаджено близько 7 мільйонів штук сіянців. Основними лісоутворюючими породами для області є сосна звичайна та дуб звичайний, висаджували й інші дерева – модрину, дуб північний, горіх чорний, липу, сосну кримську, клени, ясен, ялину, березу, гледичію, грушу, черешню лісову та інші», – зазначив Олександр Дзюбенко.

Для забезпечення максимальної приживлюваності сіянців використовували вологонакопичувачі, висаджували сіянці із закритою кореневою системою, використовували гербіциди при підготовці ґрунту, створювали лісові культури механізовано.

Окрім цього лісівники завершують роботи на розсадниках, сіянці з яких висадять вже наступного року. Буде засіяно 11 гектарів лісових розсадників, на яких, окрім дуба та сосни, вирощуватимуть понад 30 різновидів супутніх деревних та чагарникових порід.

Також 10 квітня лісівники Черкащини долучилися до акції «Озеленення планети», у межах якої Україна та ще 100 країн світу висаджували дерева. На території держлісгоспів Черкащини у той день разом з громадськістю було висаджено майже 65 тисяч сіянців та саджанців.

Для реалізації населенню, установам та організаціям виростили близько 100 різновидів декоративних кущів та дерев – майже 150 тисяч одиниць посадматеріалу.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині лісівники створюють мінералізовані смуги.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут