На Черкащині продовжують діяти графіки погодинних відключень. Втім, у зв’язку зі збільшенням середньодобової температури перерви відключення світла у чергах можуть тривати менше. Повідомляють на сайті Черкасиобленерго.
Потреба у заощадженні електричної енергії залишається актуальною та необхідною. Розумне та усвідомлене споживання електроенергії – запорука якнайшвидшого відновлення об’єднаної енергосистеми.
Нагадаємо, у нічний час доби, орієнтовно з 24:00 до 6:00 перерви відключення світла у чергах можуть тривати менше.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2023/01/20132458/1.png)