Із понеділка, 6 грудня, в очному режимі працюватимуть усі школи Черкас. Про це розповіла заступниця міського голови Анастасія Чубіна. Інформує Суспільне.
![школа карантин](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2021/08/27164430/2.jpg)
За словами заступниці, із 6 грудня за парти повертаються учні 5-11 класів школи №17.
Таким чином, уже всі школи міста працюватимуть офлайн, зауважила вона.
«З понеділка діти повернуться до навчання у звичному форматі. Деякі педагоги довакциновуються, ще частина, зокрема, ті, у кого поки що є лише одна доза вакцини, користуються ПЛР-тестами», – розповіла Анастасія Чубіна.
Як інформувала раніше vikka.ua, нове меню в черкаських школах буде вже з нового року