Хороша прикмета: у Черкасах народжується більше дівчаток

У Черкасах у жовтні народилося 107 малюків. Більшість із них дівчатки. Лікарі кажуть, що це хороша прикмета. Про це інформує Центр матері і дитини Черкаської міської ради на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

mamabook.com.ua

За словами лікарів, народилося 44 хлопчика та 63 дівчинки, серед яких 2 двійні. «Дітки, народжені в жовтні, будуть слухняними, старанними й акуратними. Будучи майже завжди в гарному настрої, вони будуть радувати оточуючих. А ще, дітки-терези можуть стати хорошими музикантами або артистами», – зазначають акушери.

Існує прикмета, що коли народжується більше дівчаток, то буде мир та процвітання. Натомість, коли більше хлопчиків, то як говорять сторожили, то «до війни».

Віруючі люди вважають, що так Всевишній чи Богородиця заздалегідь турбується, щоб відновити майбутні втрати серед чоловічого населення, пише Обозреватель.
Науковці заперечують: ця примітивно-містична прикмета не має з дійсністю нічого спільного. На різницю в кількості новонароджених хлопчиків та дівчаток може впливати демографічна політика держави, природні фактори, довготривала війна чи повоєнний час, екологія, забруднення довкілля деякими шкідливими речовинами. Навіть у мирний час хлопчиків народжується трохи більше, ніж дівчаток, зазначає megasite.in.ua.

Читайте також на сайті vikka.ua

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net