Восени у Черкасах відбудеться третій книжковий фестиваль

Третій Черкаський книжковий фестиваль відбудеться 11-13 жовтня. Цього року він буде мандрівним та називатиметься "Перехрестя культур". Організатори фестивалю МГО "Книжковий маестро" подали заявку на грант і виграли його. Підтримав черкащан Український культурний фонд.

"Наша заявка була подана в сектор "Знакові події України". Те, що для експертів культурного фонду наша подія є знаковою в межах країни – це надзвичайно важливо для нашого міста", – каже співорганізаторка Людмила Фіть.

hromadske.ck.ua

"Чому черкаський книжковий фестиваль буде мандрівним? З різноманітними заходами ми подорожуватимемо всією Україною. Майстер-класи, зустрічі з письменниками проведемо у восьми областях та п’яти районах Черкащини. Подорожуватимемо з другого червня. Це буде не простий фестиваль. Такого в Україні ще не було", – каже співорганізаторка Юлія Чабаненко.

Майстер-класи та презентації книг організатори привезуть в Золотоношу, Кам’янку, Чигирин, Канів, Корсунь-Шевченківський. Якщо хтось з інших міст області хоче, щоб до них приїхали письменники та майстер-класи, організатори фестивалю готові розглянути пропозиції.

В межах книжкового фестивалю різні заходи пройдуть на Львівському форумі, Київському Арсеналі, у Полтаві, Запоріжжі, Дніпрі, Луцьку, військових частинах Маріуполя та Оршанця.

А вже першого червня у Черкаси приїдуть автори Андрій Курков, Анатолій Дністровий, Петро Яценко, Зоя Казанджи, Остап Сливинський, Наталія Бельченко. Більшість з них у Черкасах ще не були. Гості приїдуть в рамках Черкаського книжкового фестивалю. Зустрічі пройдуть у Долині троянд на фестивалі тимбілдингу "Summer Сhallenge".

На самому Черкаському книжковому фестивалі співатимуть музичні українські гурти, буде більше дитячих письменників. Серед них буде і Наталія Щерба. Ще організатори хочуть запросити в Черкаси закордонного письменника. Зараз ведуть перемовини з декількома з них.

Як повідомляв сайт vikka.ua, в Умані пройде фестиваль фарби і танцю.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук